Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#221 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:19:40 (195.98.26.***)
Dnes už klasika v milovaní, ja ho na sebe mám rada iba v súkromí, pretože pri každej polohe to nie je pre mňa košér. Odzadu mi nerobí dobre a na misionára zasa až moc. Ale doporučujem, v análnom otvore sa najbližšie nachádza bod G, prostata ( žľaza). Dá sa tuná lepšie nahmatať. Bod G majú muži aj ženy. Muž prežíva silnejší orgazmus pri masáži prostaty. Základom pri týchto praktikách je hygiena, vyprázdniť sa, prípadne aj klystír. Treba dbať na veľa gélu a veľmi,veľmi mazať. A najmä pomaly postupovať pri prieniku, aby sa svalstvo, ktoré je smerované von a nie dovnútra (čo je rozdiel medzi vagínou a análom ), pomaly prirodzene uvoľnilo. Prostata sa nachádza asi 4 cm hlboko vovnútri. Ak partner leží na chrbte, nahmatáte ju na hornej stene, občas však je až nehmatateľná, u každého je to inak. Ale podstatné je, že približne viete, kde máte prostatu hľadať. Doporučujem rukavice, ale najlepší je kondóm na prste - hygiena musí byť. Jemným masírovaním prstom, alebo pomôckou na masáž prostaty, privediete partnera ku krásnemu vrcholu. POZOR : masáž pre muža nie je nič o homosexualite ! Je to úplne normálne spestrenie sexuálneho života. Začíname hladením tela,stehien, potom jemne dráždime análnu dierku zvonka, keď to partnerovi začne byť príjemné. Ak nie, tak ani nepokračujte. Ak to prináša slasť, pokračujeme pomaly dovnútra, kúsok po kúsku. Až keď je vovnútri celý prst, začneme krúžiť a brnkať. Môžeme honkať partnera alebo fajkať. V prípade,že máte menštruáciu, máte o chlapa luxusne postarané. Muž môže prežiť orgazmus bez výstreku, a potom aj klasický pri fajke alebo honke s výstrekom, takže dva .) Pre ženu je anál veľká slasť, mnoho žien uprednostňuje tento druh styku pred klasickým. Ale musí sa správne začať. S citom tak ako u muža. Nikdy neponáhľať, nikdy nie nasucho a pokiaľ nie je žena rozdivočená, nikdy nie nahrubo . Ak máte pri týchto praktikách nutkanie na veľkú potrebu, je to normálne. Žiadny ostych, môžete to skúsiť druhý krát. Viacmenej je to pre ľudí lákavé, pretože to nie je po stáročia tak používané, ako klasický styk . No nie je to žiadna novinka, praktika je stará ako ľudstvo samo. Pre ženy, ktoré sa boja análneho styku, malá rada : vlastne je to rada viacmenej pre ich partnera. Priveďte ženu do extázy hraním, maznaním a nenápadne sa jej začnite hrajkať prstom pri análnom otvore. Zväčša to žena spozoruje, no rozvášnená má viac guráže.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Trenčiansky kraj skúsenosti

od: Bibfoot

Štv 23. Feb 2017 18:51:59

Default Avatar poulicne dievcata

od: Gino

Štv 23. Feb 2017 18:34:12

Default Avatar Domina/Madam

od: nraas

Štv 23. Feb 2017 17:11:48

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.