Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#213 od SEXTRENERKA
Štv 31. Jan 2013 23:47:03 (195.98.26.***)
MAJÚ A AKÚ !!!!!

Zdanie klame,ako v mnohých veciach v živote. Každá žena, ktorá sníva, fantáziu má .
A každá taká pustí slzičku pri telenovele, alebo pri románoch. Iba sú trochu pomiešané hodnoty v dnešnej dobe. Čo tým myslím?? Skrátka to,že toto je na román a na ten nemáš chuť ani ty,ani ja .
Vyspeli sme, ale ako v čom . Dnes ženy vládnu, ony vlastne vládli vždy, no nie v takom meradle ako dnes . Je to problém tej našej prekliatej emancipácie . No napriek tomu ženy stále majú morálne bloky a nielen ony. Boja sa rozprávať o túžbach, aby neboli za amaterky, poviem to ako to je .
A je to až také zlé, že to nepovedia ani doma svojej polovičke . Paradoxne po žene, ktorá sa nehanbí povedať čo chce, idú ľudia ako supy . Ale už viac ako sex z Vás nedostane. Ten naj- chlap môjho života, nech mu je zem ľahká ,povedal :" Tá naj -žena je v spoločnosti DÁMA, v domácnosti GAZDINÁ a v posteli amaterka ". Dnes už výrok známy všade, no svet ako by ho nevnímal . A ženy sa ho vnímať boja . Keď už vezmeme ten fakt , len porovnaj : Kedysi bolo normálne, že chlap sa musel vedieť postarať, inak mu gazda dcéru nedal . Dnes, ak žena hľadá zabezpečeného muža, je automaticky zlatokopka a ešte k tomu "***** ". Takže žena maká ako strhaná : deti - domácnosť - partner. Kedy potom má mať cez deň čas na fantáziu ? A aj keby, únava to večer zhatí . Páni, zažívala som to do nedávna sama : tri zmeny - dve deti - do noci maľovať, pretože som aj výtvarníčka .
Ani masturbovať sa mi nechcelo.
MOJA RADA :
Uľavte a pomôžte svojím ženám s ich domácimi povinnosťami, a znova hovorím: rozprávajte sa spolu o vašich snoch. Vždy berte bytosť vedľa Vás ako keby ste brali samého seba , to znamená: ak viem, že bývam unavený a bez chuti,tak určite na tom takisto môže byť aj tá moja žena. I keď sa vraví,že žena utiahne viac . Má jedno telo a jednu dušu . Áno, chceli sme emancipáciu. Preto,aby sme mohli voliť a osamelé ženy aby mali právo zarobiť na chlieb pre svoje deti . Apropo: nemám rada feministky, pretože robia zo seba obmedzované. Mužov je na svete treba, veď uznajte,že by sme nemali koho preberať a kým byť chránené .

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.