Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#250 od SEXTRENERKA
Uto 05. Mar 2013 8:37:13 (87.244.221.***)
Ja som toho názoru, že vášeň je naším šiestym zmyslom. Dokonca je základom všetkých zmyslov,pretože vďaka vášni sme na svete.
Ja vnímam tento pojem v širšom meradle, než len ako vášeň pri milovaní. Vášňou sa dá dosiahnuť všetko, čo si človek uzmyslí.
Vášeň, to sú zvedavé a odvážne iskričky v očiach batoľaťa, keď sa odváži k prvému kroku. S vášňou prežívaš lásku, hobby, či prácu.
Vášeň je tvoja jediná verná priateľka, pre ktorú žiješ aj zomieraš. Vášeň je zrodom lásky, aj jej vrahom.
Ak berieme slovo Vášeň doslovne a máme pocit, že nám chýba, nemýľte sa, priatelia, nie je tomu tak.
Keď sa tak nad tým zamyslíte ,tak už iba s vášňou pre život a povinnosť dennodenne vstávame do nového dňa. Aj keď sa to nezdá a nechce sa ti.
Ak by si nechcel, tak predsa nevstaneš! Chcieť a vôľa sú kmotry vášne. S vášňou a o vášni tvorí celý svet svoje diela.
Ja sa nechcem rovnať majstrom, chcem len, aby ste vedeli, že vášeň máme každý v sebe, iba ju dusíme.
Je to ako keby si si priškrtil hrdlo, a prišiel za mnou, že nemôžeš dýchať.
Včera mi jeden muž povedal: " Ja už bez nej nedokážem byť, už nikdy viac nebudem milovať".
Spýtala som sa ho: " Koľko už máš za sebou sklamaní ?"
A on :"No dosť !"
A ja mu vravím :" A po každý raz si zasa chcel milovať. A ver,že takto to bude pokračovať až dokonca tvojich dní !".
To, že zapierame v sebe vášeň, je ako keď ťa niečo strašne raní, a od zúfalstva si sadneš na zem a povieš:"Ja už nevládzem !"
Iba vďaka vášni môžeme prežívať bolesť i radosť, iba vďaka nej vstaneš a môžeš znovu kráčať ďalej.
Veľa ľudí mi píše o svojich problémoch, a ja im odpovedám,že všetko je o psychike. No to najpodstatnejšie je,aby každý našiel vo svojom vnútri samého seba, pretože TY SÁM si vášeň !
Ľudia ,neberte vášeň ako niečo ohromujúce, čo sa hodí iba do červenej knižnice. Pochopte, že vášeň môže byť iba drobná myšlienka, z ktorej sa poskladá celý svet.
Jeden príklad za všetky: Autorka filmovej ságy ...Twilight ....mala sen. Iba taký krátky, kde mladý upír a mladé dievča ležia v tráve a spája ich nevýslovná láska .
Autorka zobrala pero,napísala príbeh a dnes je z krátkeho vášnivého sna polovica sveta na kolenách. Toto máte všetci v sebe. Vášeň je jediná reč bez slov. Výhovorka, že nemáš na vášeň čas, neobstojí. Neobstojí tvrdenie, že už ju necítiš k tomu, koho máš po boku. Veď predsa netreba veľa, aby ste zažili nový začiatok.
Keď uvidíš svoju ženu, ako upratuje byt, a vzruší ťa jej pohyb, schmatni ju a vášnivo ju pomiluj. Ale nenechaj za seba hovoriť len svoj penis, pretože ten vraví iba jedno .....
Ale ústa, ktoré, vášnivo vyslovia :"Milujem ťa !!! Včera si ma naštvala, ale ja nedokážem bez teba byť, bez tvojho ja, bez tvojich dotykov !" to JE vášeň. A teraz sa vrátim k červenej knižnici. Viete koľko mužov príde ku mne, v tvári obavy,nedôvera, ba dokonca niektorí sa tvária tak,že z nich ide strach.
Za pár minút je z nich úplne iný človek, donútim ich, aby popustili vášni uzdu. Vďaka tejto vášni môže síce vaše milovanie trvať iba pár minút, ale budete na to spomínať ešte veľmi dlho.
Bez vášne môžeš pri súloži pozerať ešte aj futbal, a predsa je to vášeň (síce k futbalu, ale predsa). Aj keď svalnatí futbalisti by mali vzrušiť mňa, a nie teba ! :D
Vášeň je žena, na ktorú má každý právo, no ľudia ju berú ako dar. A v živote veľa vecí zadarmo nedostaneš ! Ako keď sme v osemdesiatych rokoch pozerali na ORF a pri tom iba trápne slintali. Opona padla, tak na čo tlieskať iným, treba aby život tlieskal Vám . :)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.