Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#216 od SEXTRENERKA
Štv 31. Jan 2013 23:51:25 (195.98.26.***)
Poznáme úchylky a deviácie. Byť úchylný je normálne,takým je každý človek ,ktorý má fantáziu. Veď vieme,že fantázia občas, aj keď väčšinou iba v našich hlavách, zachádza za hranice možností -krásnych možností. Úchylka je už aj to,ak sa ti páči jedna poloha omnoho viac, ako druhá . Podľa mňa, čo je to úchylka, je relatívny pojem - tak ako láska.. Nie je nutné vyhlasovať všade, na čo si úchylný. Väčšinou to býva tak,že vravíme :" Mne sa páči toto alebo tamto viac". A do úchylákov nadávame každému, kto je iný. Zle !! Veď predsa nikdy nevieš, čo ti zachutná,no a nakoniec sa môže stať,že si budeš pýtať radu od úchyláka. Budeš chcieť,aby ti poradil, kam sa máš isť informovať,aby si sa dozvedel, čo to vlastne všetko je. Úchylka je, ak sa ti páčia putá, ak miluješ sex v aute, alebo ak ťa pri masturbácii niekto počúva. Takisto ak máš rád adrenalín, keď Vás môže niekto prichytiť pri milovaní. Takmer všetky praktiky sú v sexuálnom odbornom svete pomenované, takže si môžeš toto všetko nájsť na internete. Úchylák - to je len názov pre všetkých,ktorí majú radi život s príchuťou. Úchylka ti môže pomôcť nájsť toho správneho partnera na celý život,ale môže ťa aj ohroziť. Úchylka je odklon od stereotypu a ja nemám pocit , že by stereotyp niekoho dlho bavil.
Deviácia - to už je prúser !!!!
A stáva sa, že rozdiel medzi úchylkou a deviáciou býva tenký ako vlas. No stačí si vymedziť aspoň pomyselné hranice. Aj keď sú vcelku nanič, pretože ľudí nezastavíš. Ale aspoň vieme, kde je Maďarsko. :P

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.