Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#377 od hexagramus
Sob 03. Máj 2014 20:00:34
Miško Dušička bol mojim spolužiakom po dlhé roky. Už ako malého chlapca sme ho nazvali rapperom, lebo nosil tie dlhé rifle, čo sme my nemohli, lebo naši rodičia boli proti tomu a vraveli im trestanecké, pretože vraj taký strih nohavíc nosili väzni. Jasnačka, že sme si naše mrkváky cestou do školy stále upravili a opaskom pricvakli k bedrám, aby sa aspoň z diaľky podobali na tie jeho rifle a všetci sme slintali, ako sa na jeho zadných vreckách vyníma nápis Slim Shady a Eminem, kým na našich sme zakrývali tie obohrané Lee Copper. Všetci sme chceli byť ako on. Ako Miško. Dokonca keď začal v trinástich chodiť ofajčený do školy, tajne sme kradli otcom a mamám (tým, ktorí fajčili) cigarety a potajomky ich za bytovkami vyťahali ako ťavy vodu na púšti, aby sme aj my boli ofajčení.
Miško si to nevšímal a smial sa, že my ho aj tak nedobehneme, lebo on má prax v mnohých iných veciach, ako sú cigarety. Nemyslel tým drogy, to nám bolo jasné, ale čo to v skutočnosti bolo, bolo pre nás záhadou.
Po základnej sme sa s naším vzorom Miškom rozlúčili, lebo nastupoval na strednú do Trnavy a my sme ostávali v našom meste. Sľúbil nám, zvyšku fanúšikov jeho riflí, že sa nám ozve a že keď sa stane osobnosťou v šoubiznise, že si ho určite všimneme. Smiali sme sa že to nemôže byť možné, aby taký priemerný chalan ako Miško Dušička urobil dieru do sveta, najmä nie dieru do Slovenska, do ktorého robia diery iba vyššie mocnosti vrtmi a podobnými sprostosťami. Mýlili sme sa a minulého týždňa nám to dal Miško jasne najavo tak, že sme ho zbadali v nemenovanej televízii ako známeho rappera.
Vyrástol. Dovtedy mal postavu priemernú, nevyzeral byť ničím výnimočným ani v tanci, rappovaní a teraz bol ako vymenený. Bol známy pod menom Michael Duch, alebo tak nejako. Tváril sa ako tí americkí raperi, zamračený nafúkaný. Vyholenú hlavu mu zakrývala farebná šiltovka, polovicu tváre tetovanie, krk ťažká zlatá (alebo len pozlátená?) reťaz s nejakým neznámym príveskom, hruď dlhé tričko so vzormi dajakých očí, ruky boli ovešané retiazkami a dvomi hodinkami, ktoré sa líšili snáď už len cenovo, jasnačka že farebne potetované zhora dole. Čo nás prekvapilo, rifle mal tie isté, aké mal na základnej. Tie s nápisom Slim Shady a Eminem. Tieto nápisy mal z nich odobrané ale všetci sme vedeli, že sú to presne tie rifle, pretože raz si na nich urobil nezmazateľný fľak a o tom sme vedeli iba my. Médiá mu ho zabudli vyretušovať, alebo niečo také. V klipe, v ktorom sme ho videli rapoval po anglicky, točil sa na chrbte, rukách a hlave a tiež nezabudol ani robiť tie gestá, aké robia iní rapperi. Tajne sme dúfali, že urobí tú svoju obvyklú mimiku a gestá, čo na základnej a to, že si neustále pri pocite, že mu gate spadnú, pridržal rukou pri opasku a takmer neviditeľne si ich vytiahol k bedrám. Miško sa držal po celý čas a naše sklamanie bolo na mieste. Neurobil to. Až keď končil klip a strihač klipov zle odhadol koniec, bol záber na Miška asi dve sekundy po natáčaní, ako to spravil. Chytil si potetovanou rukou rifle a povytiahol.
Smiali sme sa ako šialení, boli sme na chate u jedného spolužiaka a robili si stretko zo základnej. Miško chýbal. Keď sme dopozerali klip, jeden spolužiak prezradil, že má stále na Miška staré číslo a tiež, či ho nevyskúšame. ...prečo nie? Vytočil ho a telefón pustil na hlasný odposluch. Niekoľkokrát zazvonilo a naše nádeje že zdvihne boli plné očakávaní.


...viac na http://www.hexagramus.amaterky.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.