Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#217 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:15:54 (195.98.26.***)
Nechcem nikoho nabádať k nevere. Je to otázka vedomia a svedomia každého z Vás .
Jedno však majte na pamäti : milovanie a sex je spestrením života. Už to je odpoveď na všetko, každý sám za seba vie,ako si chce užívať. Ak je muž neverný, nemá to v mnohých prípadoch nič spoločné s láskou. Miluje tú, ktorú si váži . Každá ďalšia je zážitok, dobrodružstvo, to čo mnohým v živote chýba. Tak ako keď žena má potrebu vyskúšať niekoľko šiat v butiku. U žien je to iné. Keď je neverná, hľadá teba takého, aký si bol na začiatku vzťahu. Takže trilkovanie a nežnosti, už iba krok k láske. V skutočnosti obe pohlavia hľadajú to isté, to čo im chýba. Ale, Páni,nepodceňujte nikdy svoje polovičky! Ak hrkútate niekde inde, aby ste zabodovali a svojej žene sa nevenujete,nerobíte dobre. Mýlite sa,ak máte pocit, že jej to ani nechýba!
Moja kamarátka mala silné podozrenie, že jej je manžel neverný. Vyriešila to prakticky: podviedla ho, nech sú si kvit. Nemohla mu neveru vlastne dokázať, ale mala pokoj. No už iba za to jedno milovanie bola hlava zblbnutá. Našťastie pre jej manželstvo príbeh skončil klasicky: milovník potreboval iba zabodovať, takže sa vrátila tam, kam aj patrila. Dnes sú manželia v pohode už dlhé roky a každý si nesie svoje tajomstvo.
MOJA RADA: nech vám vzťah dopadne ako chce, nepriznávajte sa k nevere. Nikdy,ale naozaj nikdy, pokiaľ nie ste pristihnutí In flagranti. A ešte jedno: ženy častejšie odpustia prostitútku ako milenku .
U muža je to už horšie, no Dámy, zoberte si od mužov nasledujúce krédo...
"Základom pre úspešné a dlhotrvajúce manželstvo je klasické- zatloukat, zatloukat a zatloukat ".
A z flirtu si zoberte skúsenosti do postieľky pre partnera. Ale podávať opatrne a v malých dávkach. Hlavne nenápadne...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.