Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:

Páči - Nepáči?

4
2
0
0
1
#65 od Administrátor
Pon 09. Júl 2012 19:59:51
Služobná cesta

Šéf ma poslal za jednou firmou na Moravu. Vzal som si auto domov aby som sa nemusel ťahať do práce. Bol som doma sám, tak som sa večer pekne vyholil aby som sa v tom teple moc nepotil. Ráno som vstal oholil sa osprchoval. Vzal som na seba tielko a krátke voľné kraťase inak nič. No kraťase skôr to boli dosť voľné adidasové trenírky.

Keď už som sadal do auta volal šéf či som ešte v Prahe a nech vyzdvihnem kolegyňu a zastavím sa s ňou v Brne. Veľmi nadšený som teda nebol myslel som že vezmem stopárku alebo si budem v aute sám naháňať péro. Veci na rokovanie som mal so sebou tak som bol len na ľahko. Chcel som sa ísť prezliecť, ale zistil som že nemám moc času tak som vyšiel.

Po ceste som zobral Slávku a vyšiel smer Olomouc. Slávka sa hneď ospravedlnila že ma bude zdržiavať nech sa nehnevám, ale že sa potrebuje zastaviť v Brne u príbuzných tak vymyslela ten problém s jednou firmou. Povedal som že to nevadí a že si to vyberiem inak. Podívala sa na mňa ako to myslím, ale bola ticho.
Než som prekľučkoval Prahou tak začalo byť poriadne horúco Slávka si dala dole svetrík pod ním mala tielko na ramienka a voľnú letnú sukňu - ľahko priesvitnú.
Rozprávali sme sa o deťoch a že má manžela s deťmi na chate u príbuzných pravé v Brne. Išli sme asi pol hodiny a poprosila ma že potrebuje ísť na záchod. Potreboval som tiež tak som zastavil pri lese najskôr šla ona. Zašla za krík a zreteľne som počul ako močí. Trochu ma to vzrušilo vták mi ľahko stuhol. Slávka sa narovnala a utrela, vystriedali sme sa na záchode a išli ďalej.
V aute sme sa ďalej rozprávali, sadla si šikmo ku mne keď som sa na nej chvíľkami pozrel všimol som si že bradavky jej lezú cez tričko. Pri radení som sa jej zakaždým dotkol nohy, ktorá sa dotýkala radiacej páky. Nohu vždy stiahla ale hneď bola späť. Keď sa naťahovala dozadu pre pitie tak sa jej vyhrnula sukňa a videl som jej mikro tangá, prakticky len špagát ktorý ani náhodou nezakryl kundičku a tie jej kozy ktoré jej liezli z podprsenky. Vták sa mi z toho začal sám stavať.

Keď niečo rozprávala tak som jej siahol na nohu aby som ju na niečo upozornil, Slávka sa zachvela ale len dala nohy k sebe a pozrela sa na mňa ako že nie ale nepovedala nič. Tak som tam tú ruku chvíľku nechal ani sa nepohla a zmĺkla. Potreboval som preradiť, zase sa natiahla pre pitie teraz sa ale oprela o moje rameno, keď som sa po nej pozrel skoro mi nos zašiel medzi jej polky, videl som aká je vlhká, musela môj dotyk cítiť ale robila akoby nič, dal som jej pusu na riťku a venoval som sa riadeniu. Zase si sadla, mala červené líca a zase niečo rozprávala s kolenom u radiacej páky ale nohy už trochu viac od seba.
Pri radení som jej len ako náhodou hladil koleno, len privierala oči a ďalej hovorila ľahko preskakujúcim hlasom. Vták mi začal tuhnúť a pritom liezol z kraťasov von. Slávka si toho všimla a ako nenápadne tam čím ďalej častejšie pozerala. Nohy sa jej rozťahovali čím ďalej tým viac bez toho aby si toho všímala.
Už som to jej provokovanie nemohol vydržať a siahol som jej na koleno, zachvela sa stiahla nohy k sebe, ale to už som mal medzi jej stehnami ruku. Potichu šepkala nech to nerobím, ale ruku mi nevytiahla. Snažil som sa pohnúť rukou zovretou stehnami, moc to nešlo, keď sama začala nohy rozťahovať dostal som sa až ku kundičke, ľahko som ju hladil a cvrnkal do klitorisu. Ešteže po ceste nikto nešiel, išiel som pomaly pretože jednu ruku v kundičke a druhou manažovať a radiť moc nejde.
Slávka mala zavreté oči, roztiahnuté nohy a šťava z nej tiekla prúdom. Uvidel som odbočku do lesa, ľahko som tam zašiel a zastavil. Hneď ako sa mi uvoľnila ruka tak som jej stlačil kozu. Vyhekla a prehla sa, vytiahol som jej prsník von a prisal som sa naň. Slávka stuhla a vytreštila oči. Chcela stiahnuť nohy k sebe no v tú chvíľu som prenikol prstom do vnútra, kundička jej zašklbala, vystrekla z nej šťava a Slávka sa prehla. Bola hotová. Teraz som sa chcel urobiť ja, chvost mi trhalo a mokril mi nohu.
Vyliezol som von obišiel auto otvoril u nej dvere, akurát sa spamätávala keď zbadala môjho stojaceho vtáka, tak stačila akurát povedať ja nie a už ho mala v puse až po gule. Chvíľku divne pozerala ale potom ho začala pomaly fajčiť, keď ho mala v sebe až na doraz tak mi jazykom olizovala gule. Masíroval som jej kozy a stláčal bradavky, sama sa hrala s mokrou kundou. Cítil som že už budem a ***** som ju do pusy ako do kundy, začal som striekať s vtákom v puse až po gule. Slávka sa urobila tak že mi až postriekala nohy. Z
viezol som sa na zem a odpočíval, keď sa prebrala tak vyhlásila že toto ešte nezažila. Utrela si kundičku, olizla pusu a išli sme ďalej. Povedala mi že po prvýkrát ochutnala spermie a že to nebolo zlé.

Po vybavení mojich pracovných záležitostí sme išli do Brna. Slávka zase sedela provokačne a mne sa začal stavať vták. Vytiahol som ho von a položil jej na neho ruku. Snažila sa ju odtiahnúť ale ja som ju podržal, začala mi ho pomaly honiť. Vsunul som jej ruku medzi nohy na kundičku, tlakom ruky jej roztiahol stehná od seba a začal ju prstiť. Muselo ju to hrozne vzrušovať pretože moja ruka sa brodila mokrom.
Už som to nemohol vydržať zastavil som uprostred poľa a obišiel auto. Vytiahol som ju von posadil na kapotu a chcel jej dať dole tangá. Nechcela dať nohy k sebe hovorila nech to nerobím že nechce a že to manžel spozná. Bolo mi to jedno, tanga som jej na pičke rotrhal len hekla a mala ho tam. ***** som ju ako zviera, drtil som jej kozy, hrýzol bradavky a ona sa zvíjala a revala na celé pole.
Niekoľkokrát sa urobila že som ani pomaly necítil že ju šukám, kundu mala hrozne povolenú po toľkých orgazmoch. Dal som si jej nohy na ramená a pozerám kapota je celá mokrá a pod nami kaluž. Vytiahol som chvost a na jeden šuk jej ho vrazil do riti, len zakňučala, ale začala prirážať. Už som cítil ako mi semeno lezie vtákom von. Vyšklbol som ho zo zadočku a celú som ju postriekal od tváre cez kozy až ku kunde. Zvalil som sa vedľa ňej. Keď sa spamätala tak sa zdvihla a snažila sa utrieť potom ale dala dole tričko a utrela sa tým. Požičal som jej náhradné tielko a išli sme do Brna. Roztrhané tangá si nechala aby nebolo na prvý pohľad spoznať že je na ostro. Povedala mi že to bol jej prvý anál a že bol super.

Návšteva prebehla dobre len Slávka mala trošku širší rozchod, nemohla chudák dať úplne nohy k sebe. Keď sme vyrážali z Brna bola už tma. Po chvíľke na diaľnici nebola ani noha tak som jej povedal nech sa vyzlečie do nahá. Len sa pozrela či to myslím vážne a bez rečí poslúchla. Sama mi vytiahla vtáka ktorého začala honiť a fajčiť a pritom si honila kundu. Já som jej pri tom strkal prsty do jej prdelky. Zastavil som na odpočívadle, presunul som ju na zadné sedačky a začal ju v kľaku ***** do oboch dierok na striedačku.
Aby sme sa neudusili tak bolo otvorené okno pri jej hlave. Zrazu som spozorovali že na nás niekto pozerá, kývol som nech ide bližšie, bol to mladý chalan, postavil sa pred jej okno, vytiahol vtáka a ako hekala tak som viac prirazil a sama si ho vrazila do krku. Úplné stuhla ale hneď ho začala fajčiť. Ľahol som si na sedačku a napichol si ju na seba kundičkou. Jazdila na mne ako besná, chalan pristúpil za ňou roztiahol jej zadok a šopol jej ho do neho. Slávka sa krútila a revala slasťou tak že som mal strach že niekto zavolá policajtov. Našťastie sme sa už blížili ku koncu, chlapec ešte raz prirazil a vystriekal je zadok. Keď Slávka spoznala že budem aj ja tak sa snažila vyslobodiť, ale to nešlo pretože chlapec sa ešte dorábal. Kričala že do pičky nie ale to mala smolu už som striekal. V tej istej chvíľi chalan naposledy prirazil a Slávka vybuchla vo veľkom orgazme. Já som striekal do nej ona sa urobila tak že striekala šťavu na mňa. Super zrejme sme aj omdleli keď sme sa prebrali tak chlapec bol preč a okolo ticho. Naštartoval som a išiel do Prahy.

Keď som videl svetlá Prahy tak som ju zobudil. Pred jej barákom vyliezla z auta nahá, hodila na seba tričko a sukňu, odprevadil som ju k bytu a sám išiel domov.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo 2 on-line užívateľov :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 2 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.