Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#226 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:22:04 (195.98.26.***)
Asi zvláštna téma hneď po téme láska, ale nutná. Veľakrát sa ma na to pýtate,a najmä ženy, ako ukončiť vzťah. A bohužiaľ, aj to je občas potrebné. V prvom rade treba chcieť a pouvažovať nad tým. Je to jednoduchá vec. Vezmite pero a papier a porovnajte si pozitíva aj negatíva vášho vzťahu. Podľa toho, čo prevláda omnoho viac ( podotýkam - omnoho viac), podľa toho sa zachovajte. Život máme iba jeden a osobne Vám poviem,že zotrvávať v nefunkčnom a disharmonickom vzťahu je koľkokrát horšie ako kriminál . Ja som sa pred rozchodom strašne bála samoty,asi ako každý. Ale čo je lepšie ? Byť viazaná zbytočne alebo vôbec ? Rozhodne je väčšia výhoda byť sám. A ako získať odvahu ?? Mnoho žien sa bojí ukončiť vzťah kvôli deťom, či financiám. Ak je vo vzťahu násilie, tak v ňom rozhodne nezotrvávajte !! Nie kvôli sebe, ale najmä kvôli deťom. Ak sa ti páči, že ťa partner vyplieska, tak deťom rozhodne nie. Zanecháva to na deťoch trvalé psychické následky a vypomstí sa to tebe. Prečo som taká ostrá ?? Viem, že som to podala azda stroho a zásadovo, ale tuná žiadne jemnocitné reči nepomôžu. Vydávala som sa v 18-tich a v 20-tich už som z manželstva zutekala, a to doslova. Mám za sebou horory, a to len preto, že som nebola rázna. Som žena, ktorá si zažila fyzické aj psychické násilie,dokonca aj znásilnenie. Bolo to priam na román od Hitchcocka. Dnes už veru nemám problém dať K.O. jednou rukou. Ale zasa treba vedieť útočníka aj situáciu vyhodnotiť a zachovať sa podľa toho. Nemám za sebou žiadny výcvik, iba si samú seba vážim, konečne... Ubližované ti bude vtedy, ak si to necháš, ver mi. Už som písala, že ak chce ktokoľvek zmeniť svet a ľudí okolo seba, najprv sa musí zmeniť on sám. Musíš zmeniťsvoj prístup a hlavne,musíš sa zmeniť TY. Azda ti uľahčí, keď si uvedomíš, že na svete sú kvantá žien na tom omnoho horšie. Kto chce, aj z ulice vie, kam ísť...Pamätaj, že je omnoho väčšia hanba zotrvať v zlom vzťahu, než z neho odísť. Toto platí takisto pre muža aj pre ženu, ak vzťah nestojí za to .
Ak máš možnosť, priprav sa nenápadne na odchod, naplánuj si život sám(a) - takzvaný plán B. Ak nadíde čas k rozchodu, tak to treba oznámiť pokojne, rozvážne, ale rázne. A potom už len treba odísť, neobzerať sa ! Základom pre pokojný rozchod je čas a IGNORÁCIA. Ak je vypätá situácia a partner(ka) robí scény - SMS, telefonáty - vtedy treba IGNOROVAŤ !!! Taktiež vyhrážky,či už vám, alebo sebevraždou, na to nič iné nepomôže, ako ignorovať ! Utvorte si svoj nový svet, vymaľujte, ak partner býval s vami, premiestnite nábytok, zmeňte seba. Vylepšite svoju vizáž, môžete napr. zaradiť cvičenie, vrátiť sa k priateľom. Nespomínajte, nesťažujte sa, ale skúste zažiť nové zážitky. Iste, bývalý partner Vás môže prenasledovať, to u neho vaše ignorovanie dokáže vyvolať. Ale pokoj pri stretnutí, nedávajte sebe ani jemu žiadne nové nádeje. Ak Vám partnera bude ľúto a budete mať o neho strach, tak ho ešte stále máte radi. Je pravda, že aj nenávisť je cit. Klasickým prípadom je, že keď niekto vyhráža sebevraždou, tak sa vrátime, len aby vina za to nepripadla na nás. Toto si bývalý partner uvedomuje a preto to zneužíva. Ale to už nie je láska. Takže ak skutočne chcete nový život, tak sa mu venujte, a venujte sa sebe. Nemajte žiaden strach, časom sa všetko ukľudní a s bývalým partnerom môžete nadviazať možno aj priateľské vzťahy. Ak sú vo vzťahu deti, tak by to bolo žiadúce a potrebné.
Tak ako to mám ja, dnes sa s mojími bývalými aj zasmejeme. Neberiem to, čo sa mi v živote prihodilo, ako trest, ale ako zlyhanie partnera a vlastne aj mňa, keďže som to dovolila. Čas je liekom jedine v láske a od lásky. A pre sklamaných podotýkam: nie je tragédiou lásku stratiť, ale na staré kolená dostať sklerózu a na žiadnu si už nespomenúť.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.