Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#394 od ondrik233
Ned 18. Máj 2014 0:11:57
1.KAPITOLA
Tento príbeh sa odohral minulý rok, kedy som s rodičmi šiel na týždeň do tatier. Letný semester sa mi v škole skončil, mal som po skúškach, bol jún a tak som sa rozhodol, že s nimi na 3 dni zamierim na turistiky. Ubytovali sme sa v hoteli, rodičia mali jednu izbu a ja som mal vlastnú iba pre seba. V hoteli boli izby riešené tak, že boli stále dve izby prepojené cez spoločný záchod a kúpeľňu. Prvý deň sme prišli d hotela o deviatej, ubytovali sme sa a hneď potom sme zamierili na turistiku, kam nieje podstatné. Keď sme sa vrátili, bolo 5 hodín poobede a ja som išiel na izbu, dal som si sprchu a potom na večeru. Keď som sa vrátil, zistil som, že vo vedľajšej izbe sú nejaké dievčatá a na chodbe to trochu žilo, takže som sa domnieval, že do hotela prišli žiaci nejakej školy na výlet. Bolo 7 hodín a večer som sa už nikam nechystal. Zapol som si notebook a pozeral filmy, keďže bolo v hoteli trochu živo, mal som slúchadlá. Alkohol, ktorý som dobrzďoval kolou ma v polovici filmu prinútilo vstať a ísť na záchod. Keď som však rýchlo vtrhol do spojovacej časti, kadiaľ viedla cesta na záchod, natrafil som tam na niečo, čo som vôbec nečakal. Zo sprchy odtiaľ práve vyšlo jedno nádherné dievča. Keď ma počula otvárať dvere, hneď sa začala zakrývať, pretože som ju už videl s rukami cez miesta, ktoré nechcela ukázať svetu. Mala nádhernú štíhlu postavu, no nie vychudnutú ako nejaká anorektička. Jediným nedostatkom boli jej viditeľne neexistujúce prsia, ktoré nedosahovali ako k číslu 2, čo ale pekne zakrývala jej blonďatá hlavička. Tiež ma zaujala jej výška, nemohla mať ani 160cm... Vek som jej odhadol okolo 16 rokov. Pomyslel som si, že sa s ňou trochu pohrám, zrejme preto, že som aj mal vypité a tak som natiahol ruku a povedal ,,Ahoj, ja som Juraj´´ Keď sa nehýbala, iba sa stále viac a viac červenala, stiahol som ruku. ,,No, tak nič.. ak by si chcela mám na izbe niečo dobré na pitie. Dones aj kamarátku a chceš.´´ Potom som vošiel do záchodu a keď som vyšiel, už jej nebolo. Okolo polnoci, keď som už nečakal, že niekto príde, začul som tiché klopanie. Otvoril som dvere a na druhej strane uvidel ju a aj zrejme jej spolubývajúcu.
Zavolal som ich dnu, zoznámili sme sa - ich mená boli Miška a Radka, čo to popili a keď už nálada začala byť trochu úchylná, na volanie svojej učiteľky vypadli rýchlo do svojej izby. Trochu naštvaný, že večer nevyšiel tak dobre ako mohol som sa pobral spať. Pár minút na to, ako som zhasol a len tak ležal som začul otvorenie dverí a keď som sa obrátil, vedľa mojej postele stála Miška. Sekundu len tak stála v župane, no potom si rozviazala na ňom uzlík, pomaly ho roztvorila a nechala ho padnúť na zem.

Mala pod ním : a) nohavičky, podprsenka,b) len nohavičky, c)nič...hlasujte zasielaním mailov na flash.f@azet.sk do 22.5.2014 vrátane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Ceny Tantra a Nuru masaži

od: hosť

Pon 23. Jan 2017 18:18:07

Default Avatar Trans / Shemale

od: visitor12

Pon 23. Jan 2017 17:22:43

Default Avatar thajske masaze happy end

od: kkk

Pon 23. Jan 2017 16:53:33

Default Avatar Trenčiansky kraj skúsenosti

od: mark01

Pon 23. Jan 2017 16:45:43

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.