Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#392 od hexagramus
Sob 17. Máj 2014 11:52:09
Kde bolo tam bolo, bola raz jedna demokratická rodinka, ktorá mala dve deti. Janíčka a Marienku. Boli to pubertiaci, ktorí sa podali na svojich rodičov takmer vo všetkom. Marienka bola krásna pätnásťročná teenagerka, ktorá si už prežila stratu panenstva a prvé nesmelé orgazmy, ktoré zažila s pouličnými chlapcami za rohami domcov. Janíčko bol chlapec šikovný a nesmelý vo všetkom a tak sa mamička s oteckom rozhodli, že Janko musí zažiť nejaké dobrodružstvo. Zaviezli Marienku a Janka spútaných vo zvieracích kazajkách s previazanými očami do hlbokého lesa uprostred noci a keď vyštartovali svojim novým BMW späť, otecko vystrelil z pištole aby im, zaslepeným šatkou a nocou, nahnal strach. Podarilo sa. Spadnutý Janko sa vystrel a podarilo sa mu konárom zvliecť šatku z očí. Upozornil Marienku o situácii a keď sa obom podarilo krkolomne vyslobodiť zo zvieracích kazajok, začali blúdiť lesom, aby sa dostali späť do dedinky.

Samozrejme, ako to už býva v klasických príbehoch, nepodarilo sa, o čo sa pokúsili. Obaja ostali zaseknutí v lese a jediné čo našli, boli tmavé zvery, ktoré robili pri čudných pohyboch i čudné zvuky. Mimo toho našli aj istú chalúpku, ktorá sa mala podobať na perníkovú. Ona, samo o sebe, perníková bola, ale perníky boli len v tvare srdiečok a kosoštvorcov. Keďže sa im nepodarilo v noci nájsť iný prístrešok, zaklopali na perníkové klepadlo v tvare mužského žaluďa a počkali, kým im niekto neotvoril...


viac na www.hexagramus.amaterky.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.