Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#210 od SEXTRENERKA
Štv 31. Jan 2013 23:41:07 (195.98.26.***)
Veľmi mnoho otázok znie: " Môže mať žena suchý a mokrý orgazmus ?" ... Áno,môže. Mám ho tiež,suchý aj mokrý. Suchý smeruje viac na sťahy , čisto sťahy u partnerky a mokrý tečie - strieka a v prevažnej väčšine tesne potom nasledujú sťahy . Nikdy nie je rovnaký, po menštruácii mám viac tendenciu striekať, je to normálne, veď nie sme roboty .
Bohužiaľ, šikovná žena dokáže aj sťahy predstierať. Ale pokiaľ to nechce zmeniť, neriešte to. Keď už sme u toho, tak aspoň ste z obliga, keď príde na tému, či je s vami spokojná . Jej škoda ,že predstiera , aj keď je to smutné .
Prečo to ženy robia?? Sú uťahané a chcú mať pokoj a aby bol partner spokojný sám zo sebou . Ja som prestala dávať partnerom kompliment v podobe úchvatného vzdychania, keď si ho nezaslúži . Treba myslieť na partnera aj na seba , to platí pre muža aj pre ženu.
Večná téma , ktorá by nemusela byť, keby sa ľudia rozprávali medzi sebou o tom kto má čo rád a aké má sexuálne sny . To budem opakovať stále tak ako každý poradca v oblasti sexu . Netreba, aby ste sa posadili a rozprávali až to vyústi do hádky a výčitiek,pokiaľ máte partnera, ktorému nie je príjemné to, že máte k milovaniu svoje pripomienky . Skúste to nenápadne : keď má partner dobré tempo, povzbudzujte ho, ak poľaví a zmení smer či tempo, jednoducho prestaňte vzdychať . Buďte sami sebou,nie ako kolovrátok. Kto masturbuje, vie ako je to najlepšie, veďte nenápadne svojho partnera. A hlavne pre ženy: takto sa môže stať, že orgazmus dosiahnete za pár minút a budete mať pokoj skôr. Mnoho žien má problém dosiahnuť orgazmus . Klasický problém : „Moja partnerka už-už prichádza k vrcholu a potom nič!“ To je ten problém, ako som písala . Partner v mnohých prípadoch nevníma partnerku , ale ako ho bolí ruka . Stratí tempo . No ak problém pretrváva, môže to byť stres ,alebo tlak na to,že sex musí byť,aby mala žena od partnera pokoj . Ja netvrdím, že by ženy mali mať po každý raz milostné predohry . Ale pomáha to . Na to,aby sa žena tešila a užívala si milovanie netreba veľa , stačí pár krásnych slov , pohľad - náznaky že partner po nej túži . Viacmenej sa tejto téme budem venovať aj v iných článkoch . Pretože opakovanie je matka múdrosti a v zásade sa všetky problémy, slasti a strasti točia v milovaní okolo jedného a to porozumenia .

KLASICKÉ PREJAVY PRI ORGAZME:
rôzne verbálne prejavy, neprimeraný smiech, triaška, trhanie telom, prenikavý plač v návaloch, dokonca aj možná nevoľnosť, či čemer.To všetko sú prejavy orgazmu a nie je to nič neobvyklé .

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.