Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#193 od Administrátor
Štv 13. Dec 2012 22:19:36
So ženou sme mali už niekoľko dní tichú domácnosť. Príčina sporu nie je dôležitá, Petra vedela, že je na vine, a snažila sa, ako mohla, ma udobri?. Eroticky sa obliekala, vyzývavo správala, vedela, že keď sa pomilujeme, tak je spor ukončený. Ja som odolal. Samozrejme, že som mal chu? na sex, ale vždy som si pomyslel, že z toho by mala aj ona potešenie, a kým nebude trest, nebude ani potešenie. Ale primeraný trest som nevedel vymyslie?. Napokon ma napadlo, že dostane 25 na holú – trošku S/M bude ten akurátny trest. Tešil som sa domov, chcel som ju hneď po príchode potresta?, moja chu? na sex už bola príliš silná.

Keď som prišiel domov, Petra ma čakala eroticky oblečená. Sadli sme si, Petra naliala víno a čakala čo poviem. Mne to vyhovovalo, a tak som sa spýtal, ako to budeme rieši?. Očakával som, že nebude vedie?, a povie, aby som ja navrhol, a tak potom budem môc? predostrie? trest, a hneď ho aj vykona?. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď sa ma spýtala, či by som bol spokojný, keby ma odškodnila. Spýtavo som sa na ňu pozrel, ako ma chce odškodni?. Či by som bol dostatočne odškodnený, ak by som sa pomiloval s Martinou - jej sestrou. Na toto som nebol pripravený. A ty by si to naozaj chcela, spýtal som sa. Áno, odpovedala šepkom. Tak dobre prisvedčil som. Petra vyskočila a zo spálne priviedla Martinu, ktorá tam celú dobu čakala. Martina bola o tri roky mladšia, ako Petra, rovnako pekná a prí?ažlivá. Toto bolo dlho pripravované, pomyslel som si, pohľad na moju ženu mi neomylne prezradil, že to nebolo len moje odškodnenie, ale jej tajná túžba. Martina bola, rovnako ako Petra, eroticky oblečená. Až neskôr som sa dozvedel, že aj Martina si už dlho priala sa so mnou milova?, a s Petrou to už dlhšiu dobu plánovali.

Naliali sme aj jej víno, a Martina ma začala bozkáva?. Vyzliekol som sa, Martina sa sklonila a začala ma orálne obrába?. Zatial Petra pripravovala Martine kundičku a pri tom sama vzrušením vzdychala. Poďte už, vyzvala nás, ja som siahol do nohavíc a vytiahol kondóm. Nepotrebuješ, šepla mi Petra a zaviedla môj úd ku vchodu do Martininej pičky, ktorá si zatial na mňa vysadla. Poď, vezmi si ju, šepkala mi Petra, kým Martina pomaly dosadala. Petra fascinovane sledovala, ako sa môj úd norí do pičky jej vlastnej sestry a pri tom vzdychala vzrušením. Martina na mne pomaly jazdila, Petra z nás nespustila oči a pri tom masturbovala. Martina zrýchlila, ja som jej pri tom prstami dláždil klitoris a cítil som, že už onedlho budem.
Petra to rozpoznala a naznačila Martine, aby sa obrátila. Pristúpil som k nej zozadu a vrazil svoj úd do jej pičky. Bral som ju tvrdo, Martina zatial divoko masturbovala. Cítil som, že už budem, vytiahol som svoj úd z jej pičky, aby Petra mohla vidie? prvé kvapky, a spolu so striekaním som ho zarazil naspä?. Opätovne som ho vytiahol, pri tom z Martininej pičky vytieklo zopár kvapiek môjho semena, a zasa vrazil naspä?. Vtom sa Martinina ***** stiahla a svojim orgastickým kŕčom zo mňa vydojila posledné semeno. Petra tiež nepotrebovala viač a už sa skrúcala v nádhernom orgazme.

Ani si neoddýchla, už sa sklonila k Martine a oblizovala z jej pičky moje vytekajúce semeno, pričom priviedla Martinu k druhému orgazmu. Pri tomto pohľade som dostal chu? na druhé číslo, myslel som si, že teraz je na rade Petra, táto ale prenechala svoje miesto Martine, ktorá ma vzala orálne a všetko moje semeno poctivo prehltla.

Náš spor bol zažehnaný. Petra si vlastne sama nasadila parohy, ale sú to vôbec s vlastnou sestrou parohy?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.