Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#214 od SEXTRENERKA
Štv 31. Jan 2013 23:48:03 (195.98.26.***)
No,tuná na mňa veľmi častá otázka. Či cítim rozdiel pri milovaní a podobne. Takže: občas sa stane že sa pochválim kamoške: " Hej, ja som mala krásneho macka .." Mám rada hrubšie, ale celkovo nemôžem povedať,že by mala obriezka pri milovaní na mňa,ako na ženu, nejaký vplyv. Lebo ja vnímam partnera v posteli ako celok, nielen penis. A to aj napriek tomu, že sa občas pochválim .Taký je môj osobný názor, ale nemusíte s ním súhlasiť.No,z môjho pohľadu: či obriezka alebo nie ?? Logicky preberieme plusy a mínusy.

MÍNUS:
Po zákroku žiadny sex neviem ako dlho . To vie ten, kto má obriezku, no myslím,že minimálne týždeň. Žaluď je po vajíčkach najcitlivejšie miesto u muža, nie je ničím chránený. Tá predkožka tam predsa na niečo je !! Ďalším mínusom môže byť, že časom prestane byť žaluď taký citlivý ako predtým. Jednoducho ako ruky, keď ich máš jemnučké,tak sú citlivé, ale tie, ktoré sú zvyknuté na ťažkú prácu,sú zhrubnuté a oveľa menej citlivé. Mám to skúsené,lebo som bývala aj robotníčka . A žaluď obtieraný o šatstvo, no neviem. Jeden muž mi tvrdil,že je to s obriezkou lepšie . Ale dokedy ? Môže stratiť citlivosť .

PLUS:
Môj pohľad: možno tvrdý, ale veľké plus pre lenivcov, ktorým sa nechce udržovať čistotu predkožky. To je môj názor .

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.