Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#227 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:22:47 (195.98.26.***)
Maximálne moje okuliare .Tento článok venujem tým , ktorí by radi poznať veci z iných strán . Veľké množstvo otázok je mierené na moju prácu ,hobby , asi viete na čo narážam .
Napíšem to jednoducho a jednoduché to aj je . Konečne sa cítim po 15tich rokoch driny ako robotníčka a 17tich rokoch nepodarených vzťahov , docenená .Ono to vlastne vysvetľuje všetko . Vždy je to povahou človeka , od mojich 15 rokov bola mojím zmyslom života láska a rodina .
Moja hlúposť tkvela v tom, že keď sa upútam na jednu vec a páči sa mi , tak naplno , a to mi zostalo dodnes . Mala som " lásku " , ale stále bez peňazí , bez voľnosti , priateľov málo , zanedbávala som samú seba , klasika - uťahaná tuctová ženská . Až jedného dňa som stretla,čo mnoho z Vás : Zlatokopa. Áno,aj chlapi to robia, a divili by ste sa , koľko žien spláca dlhy po svojich chlapoch. Odvtedy viem, že ak sa ti v živote stane niečo zlé , je to iba preto, že to dovolíš , takže tvoja chyba . A keď chceš zmeniť svoj život ,zmeň seba. Tak sa stane, že si človek začne sám seba vážiť.Zdá sa vám to divné ?
Že to, čo normálne spoločnosť berie za poklesok ,ja vnímam ako úspech?! Viete koľko robotníčok po výplate,ktorá je doslova hanebná, a nútia ju v sobotu zasa do práce, povie:
" Jaj, boha, keby som na to mala žalúdok , vykašlem sa na toto tuná“ ,a nielen ženy .Takže si žena ako ja povie , aj tak po viac vzťahoch mi hania meno ,ale tých sĺz za tým nikto nevidí.Nápadník si chodí na milovanie aj večeru,a ani sa nespýta, či mám na mlieko ?! A keď to tak vezmem, tak nemám vkus na chlapa , hlavne aby bol fajn. Dnes mám deti zaopatrené , zvládam konečne splácať dlhy po chlapovi , konečne partiu úžasných ľudí a som voľná a okolie si ma váži .
Akurát nemám lásku,no mala som ju ja kedy vôbec ??!!
Takže ak ste čakali zdrvujúci príbeh,kde sú drogy a nízka životná úroveň , sklamem Vás .
Nie je v živote podstatné čo robíš , ale ako to robíš . Mnoho z Vás stojí v dave, pretože sa bojí vyčleniť. Každý je si svojho šťastia strojcom a ja som zatiaľ spokojná . Nemienim sa tuná nejako obhajovať pred moralistami . Pravdu Vám poviem, že ma to až poburuje , že človek sa nemôže živiť tým čím chce, aby ho okolie neodsudzovalo . Samozrejme toto rozhodnutie bolo na mne a nebolo ľahké . Skolabovala som v práci , už vyčerpaná a sama na všetko . Áno,moja voľba ,že som si nevedela nájsť chlapa, aby mi pomohol žiť, ale vzťahov som mala dosť ,a aj tak som bola na všetko sama i vo vzťahu , tak načo ďalší krk ? Keď som sa rozhodovala pred tým, či robiť prostitútku , hádala som sa pred spaním asi mesiac z celým svetom . No keď som začala, nabralo to úplne iný rozmer .
Mám tú drzosť,že si to ešte aj užívam . Tí ľudia ,o ktorých som vedela, že sú fajn , zdravia aj naďalej, iba už sa nezdržujem s tými,s ktorými som sa bavila zbytočne aj predtým . Som jedna z mála, ktorá ukazuje na erotických portáloch svoju tvár. Pochopila som ,že iba ak sa k problému môžem postaviť čelom , tak ho vyriešim . Roky som radila priateľom ,či kolegom v láske a v milovaní . Sporadicky , pokiaľ som nemala také zatmenie mysle svojou láskou a trápením s ňou,že som sa zabúdala ľudí , ktorí ma počúvali pri mojom sťažovaní , aj spýtať na to , ako sa majú .
Dnes už konečne vidím ďalej ,ako do môjho uboleného srdca . A konečne mi dáva zmysel,prečo som vedela druhým viac poradiť ako sebe . Viem, že toto žena, akou som bola kedysi aj ja, žena so strachom ,že raz môže byť jej polovička v mojej posteli, asi nepochopí . No ja som to vďaka mojej práci pochopila . Veľa vecí sa mi z tej mozaiky poskladalo , čo sa týka lásky ,sexu a života . Mala som 24 rokov a najlepšieho chlapa na svete . Rozprával mi o svojej prvej manželke, ktorú nesmierne miloval , no podvádzal ju na každom kroku , až sa stal vdovcom.
Mne hovoril: "Vieš ,ja som si iba dokazoval, že som ako kohút a jej tak strašne ubližoval .“
Ja mu vravím :" No teraz jej môžeš už fúkať do zadku .“ Bola som mladá a hlúpa.
Vo svojich článkoch Vás učím to,čo už dnes viem aj ja. Chlapi nie sú zlí , len cítia neskôr ako my . Treba ich brať ako nezbedných chlapcov . Pre nich je to len potreba, tak ako pre Nás páčiť sa. Všetko na svete má viac uhlov pohľadu , nie iba dva . Každý sa na vec pozerá podľa toho ako sa cíti , a má na to právo . Majte na mňa názor, aký chcete, mne stačí, ak Vám aspoň jedna veta z tejto stránky pomôže. :)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.