Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#215 od SEXTRENERKA
Štv 31. Jan 2013 23:50:43 (195.98.26.***)
Fíha,ťažká téma, no žiadaná. Preto ju zaraďujem . Mňa potenciálna nevera partnera takmer pripravila o rozum v tehotenstve a zároveň mi zmenila život . Prečo "potenciálna nevera "?
Lebo viem, že to bol taký babrák, že si ani nevrzol, ale stálo to nemalé peniaze.
Áno, viem,že ja by som o tejto téme ani nemala písať . Ale od nepriateľa sa naučíš najviac .
Mám trucovitú povahu a to mi pomohlo v mojom prípade . Samozrejme,že ma ten chlap stratil aj z iných dôvodov, ale to je môj poznatok. Kňučať a sťažovať sa nepomôže, aj keď to ***** bolí . Môžeš odpustiť, ale nezabudneš . V živote by ma nenapadlo, že budem mať sex s mužom, čo ma podviedol a predsa.. Nakúpila som erotické veci (asi budem rekordmankou, lebo po cisaráku som nekrvácala) a ôsmy deň po pôrode, sotva som prišla z nemocnice , dostal taký világoš v posteli , že dodnes na to nezabudol . Ja som si povedala, že už nikdy sa mi to nestane a tak som sa v milovaní našla (až som tu). A som konečne spokojná .
Viem, že každý vzťah si zakúsi všeličo, ale pokiaľ to ide , spomeňte si na začiatok . Nie vo výčitkách, ale prečo toho človeka milujete . Mnohokrát milenka/ milenec je iba fatamorgána. Vyzerá krásne, ale keď prídete bližšie, je rovnako suchá ako to,čo máte doma . Je to predsa iba človek . V mnohých prípadoch sú všetky múdra zbytočné pre neverníka aj oklamaného. Veď skús, či už zotrváš,alebo zvolíš iný chodník. Základom pre lásku je, ak si muž ženu a žena muža má za čo vážiť . Viete, na začiatku každého vzťahu si ľudia predvádzajú to pekné. Ale potom sa to pominie, lebo príde bežný život a starosti. Pripadáme si menej atraktívny a zanedbávaný polovičkou .To je problém u oboch pohlaví . Základ :ženská v teplákoch má po vtákoch . Toto platí aj pre muža. Snažte sa, aby bol partner skutočne spokojný aspoň raz za čas . Pre ženu je občas ťažké popri neskutočných povinnostiach udržaťsa krásna a sexy . No ale predsa netreba vyzerať ako celebrita , buďte kráľovnou v posteli . Viem, ako premýšľa žena. Takže stačí iba malé podozrenie a už sa v človeku zahniezdi ako jed ." Ja mám byť v posteli kráľovná , keď on možno zahýba?!"
Nie je ponižujúce prekonať samého seba, práve naopak ! Ešte nikto nikdy nič nezískal , pokiaľ niečo vzdal . A aj márny boj je bojom a každá snaha sa časom vždy vráti . Aj keď iba v dodatočnom uznaní už bývalého partnera . Mnohokrát som radila priateľkám, ak chceli za niečo vytrestať svojho partnera absenciou sexu . Aby, keď už to robia , tak dvojnásobne dbali samé o seba.
Priliehavé oblečenie , byť sexy a možno síce tichá domácnosť, ale milý úsmev. Tá najmocnejšia zbraň .
Ten najčastejší argument pre neveru je: " Keby len trošku chcel( a) byť ako ty !" Toto počúvajú milenci. Buďte tolerantný k sexuálnym snom partnera . Viem, že každý máme svoje hranice a chute, ale pri troche snahy sa dá skoro všetko. A možno sa to zapáči aj Vám .
Tejto tématike sa budem venovať aj v článkoch na tému Ako uspokojiť muža či ženu. A pamätajte, Páni! Ženám možno ani tak neprekáža, že si zasexujete inde , ale je smutné, aby závideli milenkám kino alebo romantickú večeru. To už je drzosť. A rana pod pás !
#402 od hladajuci777
Ned 25. Máj 2014 17:04:47 (62.197.243.***)
Ahoj, považuješ za neveru aj tantra masáž, prípadne senzuálnu?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.