Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#667 od mro
Str 11. Feb 2015 7:02:20
Najlepšia amaterka BA

Katie je asi najlepšia bratislavská amaterka. Nie len podľa mňa, ale aj podľa viacerých *****, ktorí píšu na rôzne erotické fóra. Katie má inzerát aj s peknými fotkami na jednom portáli, ale dovolať sa jej a dohodnúť návštevu je veľmi ťažké. Jej telefón je väčšinou beznádejne vypnutý. Katie totiž funguje po celom svete a a ešte robí nejaký svoj iný byznys. Chce to veľkú dávku vytrvalosti a pravidelne volať a raz do roka sa mi to podarí a božská Katie naplní erotické chúťky jedného blaváckeho zvrhlíka. Stojí to za tú námahu.

Naposledy sa to podarilo koncom minulého roku. Dôsledne som sa na to pripravil. 24 hodín pred dohodnutým termínom som sa pekne vyhonil, aby som nebol príliš nadržaný a zároveň mal dobrý drajv. Pekne oblečený a oholený utekám rovno z roboty do lukratívnej časti BA, kde toto božské sexuálne zariadenie sídli. Pamätal som si dom z minulého roka, pred vchodom s roztrasenými rukami zavolám. Otvoria sa dvere a vidím pootvorené dvere prízemného bytu. Za nimi nachádzam ten skvost. Čerstvo vysprchovaný, len v krátkom čiernom župane, stiahnutom šnúrkou, vlhké čierne vlasy padajú na plecia. Nastaví líčko, aby som ju pobozkal, urobím tak a zároveň chytám za riťku a pritlačím k sebe. Nasleduje povinná konverzácia na je gauči, kedy mi pohľad preklzáva z polo odhalenej hrude na božské nohy. Pod čiernou látkou tuším nádherné telíčko. V jednom okamihu neodolám pokušeniu a posuniem čierne súkno na jej hrudi a odhaľujem na okamih bradavku. Konečne Katie vstane a vyzve ma na zaplatenie. Bez zábran jej podávam hnedú bankovku, čo je takmer symbolická suma za to čo ma čaká v nasledujúcich 30 minútach. Dostávam uterák, aby som využil jej kúpelňu a následne sa ocitneme len my dvaja v jej malej izbičke, kde nie je skoro nič len postel. Trocha nervózny keď zavrie za nami dvere.

Katie vie čo má robiť s takýmito mierne vystresovanými klientami. Pritlačí sa ku mne a dlhými nechtami ma elektrizuje na pleciach a hrudi. Bolo hračkou zhodiť ten čierny pláštik a odhaliť dokonalé telo. Prvé uchopím jej prsníky a Katie konečne drží môj *****. Nejako sa mi podlamujú kolená, ľahám si na postel. Katie berie do úst môj *****, ktorý začína dostávať tú správnu veľkosť aj tvar. Chvíľu si vychutnávam ten pohľad, keď sa môj žaluď stráca medzi jej perami. Zatúžim po zmene a rád by som ju vylízal. Kľakne si nado mňa, aby som mal piču pri ústach. Vrhnem sa na je čierne ***** pysky a vzrušuje ma pocit, že tie pysky ukojili už tisíce čurákov. Dvihnen oči a visia tam dva nádherné prsníky, ešte vyššie tvár s privretými očami a ústa vydávajú akési vzdychy. Pekne to vie zahrať, hovorím si. Môj ***** medzičasom stojí až ma bolí. Nedá sa to už odkladať. Nechám si natiahnuť gumičku a idem ju *****.

„Bože“, tíško zašepkala, keď som do nej vnikal. Hovorím si klasika, teraz začne fňukať ako ju to bolí mojím 20 centimetrovým *****. Ale opak bolo pravdou. Katie začala vzdychať ešte výraznejšie ako doteraz a pridala pohyby svojho tela podo mnou. Začal som veriť tomu, že to nehrá. Vycítil som šancu priviesť k vrcholu túto ***** samičku. Začal som ju pichať najlepšie ako som vedel. Využíval celú dráhu svojho penisu a snažil sa chytať rytmus pohybov jej lona. Zároveň uvoľnene zhlboka dýchal, aby som nebodaj predčasne nevystrekol. Ubiehali nekonečné okamihy, keď som cítil jej zvíjajúce sa telíčko pod sebou. Nasledovalo pár silnejších záchvevov a vzdychov. Vedel som, že Katie je urobená. Gentlemansky sa ešte opýtam, čí má dosť. Prisvedčí, tak nasleduje pá surových brutálnych, pichov, ktoré spúšťajú môj výstrekový systém. Z revom plním gumičku v útrobách jej vagíny.

Odvalím sa na bok a prosím o minútku na vydýchanie. Ubehne ešte veľa minút aj po limite, keď ležim s ňou v posteli a kecáme o všetkom možnom aj nemožnom. Až potom Katie naznači, že sa musí pripraviť na ďalšieho zákazníka. Odchádzam od nej pomalým krokom dokonale ukojeného muža.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Ceny Tantra a Nuru masaži

od: baran

Ned 22. Jan 2017 19:16:23

Default Avatar Trans / Shemale

od: Peto21

Ned 22. Jan 2017 10:37:11

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.