Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:

Páči - Nepáči?

0
1
0
0
0
#66 od Administrátor
Pon 09. Júl 2012 20:14:54
Monika

Bol piatok a išiel som na rodinnú oslavu narodenín do Bratislavy. Tá mala byť až v sobotu, ale ja som išiel už v piatok, pretože som bol dohodnutý s mojou výbornou kamarátkou, ktorá býva práve v Bratislave, že prídem za ňou a skočíme spolu na kávu či zájdeme na kúpalisko.
Bola to mladá baba, ktorú som poznal z intráku a nejakú dobu sme sa už nevideli. V aute už bolo neznesiteľné teplo. Toto leto je obzvlášť horúce a ja už som bol veľmi rád, že som už dorazil na miesto.

Monika (spomínaná kamarátka), ktorej bolo nedávno 21 rokov, ale ktorú by každý tipol na 17 už čakala na dohodnutom mieste a okamžite navrhla či pôjdeme na kúpalisko už teraz. Na sebe mala iba malé šatôčky a pod nimi modré prúžkované plavky. Súhlasil som s návrhom, dal jej pusu a išli sme teda na kúpalisko.
Na kúpalisku som si nemohol nevšimnúť jej pekného opáleného tela a jej kriviek. Monika sa mi vždy veľmi páčila, ale delilo nás hrozne veľa kilometrov a navyše vždy mala priateľa, až do teraz. V plavkách sa veľmi dobre vynímali jej pevné dvojky prsia a keď sme skočili do ešte celkom chladnej vody, jasne som si všimol cez plavky trčiace bradavky. Boli ako špunty. V tej chvíli som začal cítiť, že sa mi stavia môj vták a preto som si dal radšej štyri bazény na upokojenie. Potom sme spolu s Monikou blbli ako malí pubertiaci.

Večer sme zašli do jednej pizzerie, kde sme sa spolu dlho rozprávali. Keď už bolo skoro osem hodín, tak som jej oznámil, že už asi pôjdem. Monika ma zarazila keď sa ma spýtala, či by som nechcel u nej cez noc prespať, že jej rodičia sú rovnako preč. Po nedlhom váhané som prikývol.

Jej byt nebol nijak veľký. Panelákový 2+1. jej izba bola veľmi pekne zariadená, posteľ veľká, pohodlná pre dvoch. "A kdeže teda budem spať?" Spýtal som sa jej keď som videl, že v obývačke je posteľ rodičov. Videla, že sa necítim moc dobre pri myšlienke, že by som mal spať v posteli ich rodičov a okamžite odpovedala, že predsa s ňou v jej posteli, že veľká je dosť. Moje oči sa rozžiarili. Potom mi povedala, že ak chcem, môžem sa ísť osprchovať, čo som v takom teple uvítal.
Potom čo som sa osprchoval a prezliekol do treniek na spanie ma Monika vystriedala. Asi po pol hodine prišla do izby a spýtala sa, či budem spať len v tých trenkách. Ja som jej odpovedal že áno, pretože je veľké teplo. Potom som si ju prezrel. Mala na sebe dlhé tričko skoro až ku kolenám. Len tak zo srandy som sa opýtal čo má pod tričkom a ona okamžite a suverénne odpovedala, že nič. Spadla mi pusa pri tejto odpovedi. Myšlienka, že jej buchtička je tak blízko a k tomu je odhalená ma dostávala do extázy. Ľahli sme si a ďalej pokračovali v rozprávaní sa. Po nejakej dobe som už ale nemohol vydržať a začal ju opatrne hladkať po ramenách. Nechala sa a tak som pokračoval ďalej a viac sa k nej pritisol. To už som ju hladil cez tričko na chrbte a pokračoval k zadočku. Monika moje hladenie opätovala a hladkala ma na mojej hrudi, jednou rukou schádzala dole a druhú naopak smerom k mojej hlave. Potom sa viac priblížila a pobozkala ma. Okamžite som jej francuzák vrátil a prevzal iniciatívu. Z rozhovoru predtým som vedel, že je veľmi nadržaná a že sex už nejaký čas nemala. Rukou som nahmatal jej zadoček a hladkal ju po ňom, pomaličky som sa približoval k jej buchtičke. Potom som jej pomaly vyzliekol tričko. Monika nadvihla zadoček a pomohla mi to tričko dať dole. Potom sa mi naskytol nádherný pohľad. Mala nádherné prsia, pevné a okrúhle. Pohľadom som postupoval nižšie cez bruško k jej dierke. Medzi nohami bola úplne vyholená, ani jeden chĺpok. Mala menšie červené pysky naliate vzrušením a čakajúce na hrátky. Náhle som ucítil ako mi šklbla s trenkami a obratne a rýchlo ich zo mňa stiahla. Potom ma prevalila na chrbát a kľakla si vedľa mňa. Chytila si môj naliaty a pulzujúci penis do ruky a začala ho hladiť. Pomaly mi preťahovala predkožku a masírovala mi ho. Potom pridala jazyk a začala mi žaluď lízať ako lízatko. Jazykom obchádzala celého môjho vtáka až ku koreňu. Potom pokračovala až k semenníkom a pritom mi ich mačkala rukou. Potom zase od koreňa jazykom pokračovala cez predkožku až ku špičke žaluďa. Potom si ho dala do pusy a začala sať. Sála ho tak, že som skoro omdlel. Tlak v penise sa rýchlo stupňoval. Medzitým ma hladkala do vnútorných stranách stehien a po slabinách. Bol som ako v siedmom nebi. Po chvíli extázy náhle prestala a ľahla si ona na chrbát. Bol to jasný znak, že je striedanie.
Kľakol som nad ňou a začal ju bozkávať na šiju a postupne pokračoval k jej prsiam. Jazykom som láskal a lízal jej napuchnuté bradavky, sem tam ich ľahko zahryzol a cucal ich. Potom som postupoval pomaly nižšie cez bruško a pupok k jej dierke. Tesne pri dierke som zastavil a hladil ju po vnútorných stranách stehien a tesne okolo jej voňavej pičky. Potom som jazykom začal prechádzať cez jej opuchnuté malé pysky a počul Moniku ako blažene vzdychá. Potom som pridal aj prsty a začal jej pomaly rozťahovať jej pysky. Veľmi rýchlo zvlhla a jej šťavička vytekala pomaly von. Lízal som ju po celej pičke od klitorisu až k jej análnemu otvoru. Potom som sa zameral len na klitoris. Bol menší, avšak tvrdý a opuchnutý. Prstom som cez neho prechádzal a cítil ako to dostáva Moniku do eufórie. Vzdychala viac a viac. Prsty som vystriedal jazykom a špičkou jazyka krúžil tesne okolo neho a len sem tam cez neho prešiel. Prstami som medzitým zachádzal do jej úplne prevlhčenej dierky a rozťahoval jej ju. Jazykom som pokračoval v láskaní klitorisu. To už som cez neho kmital a sal ho. Bol sladký tak ako celá Monika. Potom som zacítil ako sa napla a vzdychala. Srdce jej v tú chvíľu búšilo ako na poplach. Z dierky jej zrazu začala vytekať šťávička a ja som pochopil že sa urobila. Chvíľku som ju preto len hladil po pičke, ale potom som jej roztiahol úplne nôžky a ľahol si na ňu. Vtáka som nasadil k dierke, ale ako som do nej zašiel, tak som jej ešte párkrát žaluďom prešiel cez klitoris. Potom som ho pomaly do nej zasunul. Jej dierka bola dosť úzka a preto som postupoval len veľmi pomaly a opatrne aby som jej ju nenatrhol.
Po malej chvíli som už cítil že ***** povolila a ja začal prirážať viac a viac. Vždy som zachádzal až na doraz a párkrát som ucítil, že som až na dne jej dierky. Po nejakej chvíli som už cítil tlaky a pošepkal som Monike, že pomaly to na mňa ide. Tá okamžite začala zadočkom chodiť naproti a nabodávala sa ako to len šlo. Rukou si začala hladiť prsia a bradavky a potom mi pošepla nech ešte chvíľku vydržím, že to na ňu tiež pomaličky prichádza. Snažil som sa zadržiavať ako to len šlo, len aby som ju uspokojil. Zrazu ma svojimi nohami zovrela a jej chodila som ucítil na svojom zadku. Nohami si ma priamo natlačila ako to len šlo do seba a ja ucítil zovretie jej dierky. Keď som sa pozrel na ňu pozrel mala zatvorené oči a nemohla poriadne chytiť dych. To zovretie čuráka jej pičkou som už nemohol vydržal a až po koreň zarazený v nej som začal striekať. V tú chvíľu sme sa urobili obaja. Po chvíli ma pustila a zo zovretia a ja ešte pár ťahmi do nej odpumpoval zvyšné semeno. Potom som ho vytiahol a žaluďom jej roztieral vytekajúce spermie po jej brušku.

Chvíľku sme potom ležali len tak bez slova. Potom sa ku mne obrátila a dala mi bozk s pohladením a šla sa osprchovať. Keď prišla bola úplne nahá a povedala nech sa idem tiež osprchovať. Keď som sa vrátil zo sprchy do izby spala už ako bábätko. Ľahol som si preto vedľa nej, ľahko ju pohladil po prsiach, na zadočku a medzi nôžkami a šiel tiež spať.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.