Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#375 od hexagramus
Str 30. Apr 2014 20:46:16
Nastal čas, kedy sa výčitky, zlosť a posmešky k Mirke zmenili na neskonalý žiaľ. Uvedomila som si, že Mirka mi v osudný deň chcela len dobre a v konečnom dôsledku som bola vinná ja. To ja som mala užiť ten energetický nápoj, to ja som mala byť tá najviac uspokojená. Ja, ja a znova ja. A ja som to odmietla, respektíve náhodným zvratom som posunula pohár pravdy jej a okolnosti, ktoré sa odohrali boli výsledkom mojej flegmatickej povahy. Žiaľ, je to tak a musela som sa s tým zmieriť. Už to neboli tajné plány, ktoré kuli proti nej, aká je radodajka, ale plány, ako jej vynahradiť to všetko.
Najideálnejšou príležitosťou boli Mirkine narodeniny. Dohodli sme sa, že v pondelok, hneď ako vyjdeme zo školy, počkáme sa niekde v podniku a pôjdeme si nezáväzne užiť. Pondelky boli vždy čarovné dni, pretože žiaci vtedy len prichádzali na internát a nik nevedel, kto príde kedy. Mohli sme sa vyhovoriť, že nám meškal spoj, alebo, že sme sa rozhodli prísť až v utorok. Pravda, ktorú sme plánovali povedať mala iba jeden háčik a to, povedať to správne a rovnako zároveň.
Mirka ma počkala v Sarah caffe, aj keď som bola proti tomu, lebo som spomínala na Zuzu ako na súkromný incident, ktorý mal ostať zabudnutý svetu...


Viac sa dočítate na webovej stránke www.hexagramus.amaterky.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.