Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#225 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:21:38 (195.98.26.***)
Ide muž z práce a zbadá krásnu mladú fešandu.
Bleskne mu hlavou :"Hm...!!! Dal by som si ju !!... Keby som nebol taký uťahaný a hladný !!!"
"Apropo, čo tá moja dnes uvarila ? Mám pocit, že gulášik. Ten mám rád a pivko k tomu...."
Žena je na nákupe a stretne susedu : "Ako sa dnes máš ?? "
Žena odpovie : "Ale včera ma starý tak naštval !...."
"No vidíš, skoro by som zabudla, robím guláš a on má rád k nemu dvanástku. Musím ešte kúpiť."
Čo som týmto úvodom chcela naznačiť ? Nasledovné: zabudnite na romantické žvásty. Láska je toto, nič viac a nič menej. Zdá sa Vám to málo ?? Haha
V dnešnej dobre je to nadpriemer. Keď človek prežije život plný úskalia a príbehov lások, tak vie, že v týchto vetách je obsiahnuté všetko.
MUŽ:
Miluje tú, ktorú si váži, a ktorej vraví moja. Jeho záujem o iné je len spestrenie. Ale to už viete. On vie, že to, čo má doma, žiadna žabka krásna nenahradí .Viete, zdalo sa mi už ako mladej divné, že muž v tom slove " MOJA" má taký pokoj v hlase, aj keď je na ženu naštvaný. Behom života som po tom pátrala a pýtala sa ľudí, chlapov, a je to tak. V tom slove je všetko, dokonca si myslím, že už ten zvyk prenášať nevestu cez prah, nie je to známe klišé "Budem ťa na rukách nosiť."
Ale pramení už od praveku z toho, že muž si ženu ukoristil pre seba.
ŽENA:
Aj keď hromží a skáče, apropo, tiež spôsob ako spestriť vzťah, aby sa predsa muž nenudil...
Muža miluje, aj keď naňho nadáva. Ja som vždy hovorila partnerovi,že ak plačem a hádam sa, tak ešte milujem. No ak sa zavriem niekde bokom s knihou príliš často, tak potom už si v P...i , milý chlapče ! A tak to bolo, nikto neveril, ale už vedia. Pretože riešime iba to, o čom veríme, že by sa vyriešiť ešte dalo. Také sme.
Samozrejme, každý sme iný, niekto prežíva lásku alla Italiano, niekto pokojne, no radi navštevujeme starých rodičov. Prečo ?
Pretože podvedome hľadáme rovnováhu. A láska je v pohode vtedy, keď už berieš partnera totálne s rezervou. Keď už vieš, že na prkotinách nezáleží. Ak si pár počas vzťahu prejde hypotéku, dom, deti, radosti aj rodinné tragédie a dostane sa až k vnúčatám. Vtedy už vie, že láska je držať sa za ruky, aj keď možno len preto, aby ten druhý nepadol.
Ak si rozumiete v základných veciach, dopĺňate jeden druhého v slabinách. Dokážete sa spolu zasmiať na deťoch, pomilovať, uzmieriť sa po hneve. Neriskujte, pretože je veľkým šťastím, ak ešte nájdete to, čo ste mali doma. Láska je ten najospevovanejší pojem. A toto je to správne pomenovanie - "POJEM "!! Nič viac to nie je, len relatívna vec. Prečo takto zmýšľam? Vysvetlím to príkladom z môjho voľakdajšieho života. Bola noc a môjho bývalého chlapa nikde. Vedela som, že skôr, ako za dva dni nepríde. Pretože výplatu dostal na ruku, bol to murár a popritom alkoholik, ktorý na nič iné nemyslel, ako na seba. Už nebral mobil, a ja som bola zúfalá, ako po každej výplate. Kľakla som na kolená a prosila: nech chlastá, nech sa kurví, len nech sa mu niečo nestane ! Sprostá ?! Áno, ako poleno, ale... Na druhý deň ráno som nakŕmila ročného syna posledným miláčikom, v chladničke totálne prázdno.
Pozrela som na to bezstarostné dieťa a hanbila som sa ako pes. Potom som pozrela do zrkadla v kúpeľni a zahľadela som sa na trosku,ktorú som v ňom videla, a ktorú som už pomaly nespoznávala... Vtedy som povedala :"Skap, ty hajzel !" A láska bola preč.
Človek občas potrebuje facku, a to poriadnu, aby sa prebral. A ako v jeden deň môžete neskutočne milovať, na druhý deň už nenávidíte. Nehľadajte lásku, ale človeka, s ktorým sa dá žiť a milovať ho neustále. Nesúperte, veď láska sa vyhrať nedá. Je kravina tvrdiť, že kto miluje viac, ten prehráva. Poznám množstvo chlapov, ktorí ani nevedia povedať poriadne " ľúbim ťa ", ale keď o ženu prídu, siahnu si na život. No nikdy nedovoľte, aby láska zaslepila váš rozum natoľko, že prestanete vnímať, čo je dôležitejšie. Ako sú napr. deti, alebo reálny úsudok do života. Aj gauner dokáže krásne spievať a ten obzvlášť, pretože potrebuje čistú dušu na vyrovnanie sa sám so sebou . Láska je váľať sa v spadnutom lístí, nie luxusná pláž . Láska je, ak sa chlapovi trasú ruky, keď dáva snubný prsteň, a je jedno, že od strachu, či ho prijmeš. Všetci vieme, že láska spočíva v maličkostiach, učia nás to v každom filme, ale aj tak sa vytráca, pretože máme pocit, že kvitne za každým rohom. Ale pozor, to je moje miesto !!! ;)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.