Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#389 od hexagramus
Str 14. Máj 2014 16:54:14
Bola Veľká noc, chcela som ísť ako iné kresťanky z mesta na spoveď. Potreba prijať sviatosť vo mne rástla od chvíle, keď mi deti prišli domov z interná
tu a začali sa pýtať na prázdniny. Nemohla som si dovoliť nejakú dovolenku, pretože sa všetko dovtedy ťahalo okolo rozvodov a preto som sa podriadila normám mestských priemerných žien a povedala som, že Veľkú noc budeme sláviť po kresťansky.

V kostole som bola naposledy v zime na Vianoce a ani som nevedela, ako sa ta obliecť. Vzala som si preto ako slušňáčka bielu blúzku ktorú som zapla až ku krku, aby schovala výstrih s ovisnutými prsiami a dlhšiu čiernu sukňu. Tú som mala trochu problém zapnúť, pretože som počas roka mierne pribrala, ale podarilo sa. Tiež čierne vyššie lodičky a hurá do kostola na spoveď.

Ulica bola hlučná otvorenými podnikmi už v sobotu poobede a slnko pripekalo ako v lete v Bulharsku. Nemohla som si pomôcť a gombíky na blúzke pri krku mierne rozopnúť. Premýšľala som o svojich hriechoch a o tom, či je hriech, že som sa rozviedla s manželom pre jeho alkoholizmus a týranie. Nevedela som, ako to berú tí farári a rozhodla som sa, že sa to toho farára, čo ma bude spovedať opýtam.

Kostol ma schladil. Bol tichý a do spovedelnice nebol dlhý rad. Prví štyria odvážlivci, z ktorých bol jeden vo vnútri. Zaradila som sa a pozerala do modlitebníka, kde som mala vyčítať nejaké pravidlá na hriechy a nič o rozvode som tam nenachádzala.

Ani som sa nenazdala a bola som na rade ja. Vstúpila som do stiesneného priestoru drevenej kobky a kľakla na dosku pri farárových nohách. Myslela som si, že nás bude oddeľovať nejaká bariéra ako z tých filmov, ale tu to chýbalo. Predtým, ako ma farár začal spovedať, vykukol von z dvier a presvedčil sa, že nik v kostole nie je. Nevedela som prečo, ale bolo to tak lepšie, lebo moje hriechy nemusel počuť nikto nevítaný.

Požiadal ma, aby som začala spytovať si svedomie...


viac na www.hexagramus.amaterky.sk :)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.