Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#209 od SEXTRENERKA
Štv 31. Jan 2013 22:14:09 (195.98.26.***)
Vitajte, moje meno je Monika a budem Vás sprevádzať touto témou na fóre.
Moje zameranie sú problémy v sexe a v partnerských vzťahoch, takže sa venujem sexuálnemu poradenstvu a poradenstvu vo vzťahoch.

V zahraničí už existuje pojem sexcoach, (sextréner). Sú to prevažne odborníci po teoretickej stránke. Ja sa tejto tematike venujem po stránke praxe, čerpám zo životných skúsenosti mojich i ľudí s ktorými prichádzam do kontaktu. Môj spôsob podania je ľudský, priamo do jadra veci. Je síce fakt, že aj ja občas použijem odborný termín, no laicky a jednoducho tak sa k podstate problému dostane človek lepšie.

Aj napriek tomu, že svet sexu a milovania je obrovský, tak sa týka aj teba či si muž alebo žena. Základ všetkého je myseľ, chuť a akt, či praktika. Na internete je portálov o sexe a milovaní veľa. Budem sa snažiť, aby ste mali tie najžiadanejšie otázky pod jednou strechou. Napriek tomu, že som prostitútka, berte ma ako priateľku.

Pre ženy ... ak sa stalo, že Vám na moju stránku dal kontakt možno Váš partner, to neznamená že bol alebo bude mojim klientom. Muži iba viac snoria po webe aby si spestrili chute. Samozrejme nie som iba tak samozvaná poradkyňa. Už roky mi ľudia vravia, aby som to čo viem dala ďalej. Nikdy sa nesnažím nikoho liečiť, ani nezasahujem už do prebiehajúcej liečby. Neodporúčam nič, čo nespadá do mojej odbornosti. Vždy hľadám spôsob zmeny myslenia tak aby ste sa dokázali vžiť do samého seba aj iných ... to je základ a moja úloha. Berte moje rady ako recept na koláč, je už vždy na Vás, či sa ho pokúsite upiecť a pamätajte ... žiadny nechutná úplne rovnako, pretože iný kuchár a iná kuchyňa ... tá Vaša.


Niečo o mne – som úplné normálna žena, matka dvoch detí. Mám prácu, ktorá ma teší a moja rodina a okolie si ma váži takú aká som. Čo sa týka mojej práce, venujem jej jeden článok z názvom "Nič nie je čierno biele". Inak som veľmi zásadový človek, pojem úprimnosť a čestnosť sú pre mňa na prvom mieste. Som toho názoru, že ak niečo robíš dobre a s láskou, tak môžeš robiť čokoľvek ;)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: ibeX

Uto 17. Jan 2017 21:08:33

Default Avatar #6569 - TOP Diana (20), Bratislava - Petržalka

od: Hosť

Uto 17. Jan 2017 20:26:46

Default Avatar #6248 - SEXI LUCIA-) (24 rokov), Trnava

od: forgas

Uto 17. Jan 2017 19:31:22

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.