Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

Hry

#224 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:21:03 (195.98.26.***)
V milovaní sú hry dôležité. Podporujú fantáziu, všetky zmysly a viac vnímavosti. Tak ako keď si obaja dáte šatku na oči . Nestačí len zhasnúť, pretože telo vníma so zaviazanými očami všetko úplne inak. Je to ako tantra masáž: každý jemný dotyk, ktorý pocítiš, znásobí tvoj pôžitok .
Určite už poznáte hru spotravinami pri milovaní, je to krásna kreatívna hra. Pamätám si, ako som sa nasmiala, keď som raz partnerovi povedala po prežitku s medom: " Môžeme si dať aj to, čo ty máš rád ?!" On mi na to odpovedal, že:" Vlašský šalát..." hahahahahah. Takže jedlo alebo jemný alkohol (napr. vaječný koňak) doporučujem. Šľahačka už je klišé a prežitok, no stále pekné .

HRA NEZBEDNÉ RUKY : Moja obľúbená , je to vlastne liek pre ženy, ktoré sa nevedia v posteli presadiť.Takto sa to naučia raz-dva .
AKO NA TO : Jedná sa vlastne o stávku v páre, kde si muž sadne alebo ľahne, je jedno kde, môže to byť posteľ, či stolička. Ruky má pritom voľne položené pozdĺž tela. Stanoví sa čas, ten naj- spôsob uplynutia času je napr. song( od začiatku až do konca piesne). Partnerka má za ten čas muža zvádzať a urobiť všetko pre to, aby sa muž neudržal a rukami sa jej sám dotkol . Žena ho môže zvádzať akýmkoľvek spôsobom, môže to byť striptíz, hladkanie, predohry, je už len na jej fantázii, ako to vymyslí a urobí. Len jeho rúk sa nesmie dotknúť. A pozor, žiadne podrazy, ako napr. že pustí milenca zo skrine. Staviť sa môžete o čokoľvek, od umývania riadu až po kožuch ( alebo miesto dovolenky). A nehádať sa, keď už si určíte jasné pravidlá, tak či tak to skončí milovaním. Takže je to vlastne jedno,no nie??

ROLE PLAY: Sú hrané scénky, ako napríklad na sestričku a pacienta, učiteľka a žiak, chyžná a hosť. Fantázii sa medze nekladú. Všetko to môže byť podľa chuti. Pobavíte sa určite,ani netreba kupovať drahé kostýmy, dá sa aj improvizovať. Pri týchto scénkach sa stáva, že sa pár tak nasmeje, že Silvester je proti tomu nič. Môžete skúsiť sa aj znovu spoznať, zariadiť to tak, že vlastne sa náhodne v bare zoznámite so svojou ženou. Apropo, naozaj to funguje. Mne v 20-ke končil vzťah, no za takúto radu kolegovi som dostala kávu a čokoládu. Nehádžte flintu do žita, keď ešte strieľa! . Žiť a blázniť sa dá v každom veku .

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.