Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#396 od hexagramus
Pon 19. Máj 2014 21:06:46
Chcela som potešiť dlhoročného kamoša, ktorý oslavoval svoje dvadsiate narodeniny. Vždy nariekal, že nemá žiadnu ženskú a že ho žiadna nechce lebo je príliš ukecaný a keď sa situácia zvrtne na erotiku, stále sa to nejako pokazí. Stále. A vždy len z jeho strany, pretože začne rozprávať práve vo chvíľach, kedy by mal „pritvrdiť“ a ísť na vec. Vtedy sa normálne dievčatá prestanú oň zaujímať a radšej odídu za iným, alebo jednoducho stratia na sex chuť celkovo. To sa stávalo často. Vedela som, že niektoré dievčatá jeho reči žrali a popri vysvetľovaní sa dopracovali k nejakej rozkoši a normálnemu sexu, ale vždy to bolo také... neprirodzené.

Dnes mal narodeniny a ja som chcela, aby mal pri sebe nejakú solídnu ženu, ktorá by ho neodmietla. Napadlo mi, že mu objednám jednu z tých cez internet. Pohľadala som ženu z blízkeho okolia. Klikla som na nemenovanú stránku a vyhľadala pre neho tú správnu. Podľa fotiek a rozmerov som si vytypovala istú Alfaomegu. Bola mladá, iba o tri roky staršia od neho. Podľa fotiek na nete bola ešte krajšia ako ja, sfotená nahá ukázala svoje krivky a ja so svojimi som sa musela pred ňou schovať. Nebola nejako vysoká a nepýtala veľa za hodinu, len 50 eur. Na priemerne zarábajúceho človeka, akým som, to bolo akurát, keď som si prepočítala, že kamošove reči budú trvať tak hodinu spolu s atmosférou oslavy, na ktorú som ju chcela pozvať a plus do toho ešte hodinu sexu. Stačilo zavolať hodinu dopredu... zavolala som.

Ozval sa celkom príjemný mladý ženský hlas. Na moje prekvapenie súhlasila so všetkým, čo som jej povedala. Dohodli sme sa, že sa budeme tváriť ako kamarátky a ona sa ho pokúsi nakoniec zviesť... Bola som prekvapená, ako solídne všetko vzala.

Prišla o ôsmej...


viac na http://hexagramus.amaterky.sk/hodina/

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Celkovo je 1 užívateľov prítomných: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 1 hosť (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.