Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#1419 od SEXTRENERKA
Pon 01. Jún 2015 10:09:20
Sama som žena , a tiež som prežila roky vo vzťahoch. Mám veľa priateliek, zo ženami rozprávam. Takže viem prečo sa vo vzťahoch zdráhame sexu. Uvediem tie najčastejšie faktory prečo ,sa ženám hovorí nežná a krutá.

V prvom rade je to únava, ktorá ženy odrádza od milovania. Aby si tento problém eliminoval, pomôž svojej partnerke. Domácnosť deti a podobne.Sadni si k nej, pýtaj sa ako prežila deň, pomasíruj jej nohy. Pobozkaj ju na miesto ktoré ju bolí. Poľutuj ju , ved potom jej dáš zabrať, inde. :-)

Ďalším a významným problémom je ten, že klesáte v našich očiach.Vysvetlím, poprosím neurážajte sa, len interpretujem to čo viem od žien, a z vlastnej skúsenosti. Keď muž ženu získava , na začiatku sa jej dvorí , je pre ňu zväčša, princ, hrdina. A priznajme si to chlapci, vy sa skutočne na začiatku vzťahu prekonávate.No keď ju časom sklameš, neskorý príchod, nedodržané slovo, obzeranie sa za druhými ženami. Bez toho aby ste si to uvedomovali , klesáš v očiach partnerky. Ja som teraz uviedla len minimálne prehrešky ktorých sa vy muži dopúšťate. Každý sám vie, čo mu tá jeho doma vyčíta najviac.Nič si z toho nerobte, ved my ženy máme tiež maslo na hlave, váha, tepláky, večne ukecané, neupravené a precitlivené. Ak už žena muža totálne odstavy od sexu, nie je niečo v poriadku.V tedy jej totálne prestane záležať na mužovi. Pretože žena keď vyhovie partnerovi v posteli, mnoho krát to nie je pre jej vzrušenie, ale preto aby si nešiel inej.Ak ťa skutočne žena úplne odmieta, sú tam tieto dôvody: Je jej jedno čo bude s tvojim sexuálnym životom. Alebo je presvedčená že si v milovaní tak neschopný, že u inej by si viac škodu ako úžitok narobil.Toto sú takzvané stavy pred rozvodom.Bohužiaľ stáva sa aj to, že sa nám muž dokáže až zhnusiť, na priek tomu že hu ľúbime. Kedy ? Po opici, keď muž bezcitný, sebecký, a pod. Ako také niečo napraviť ? Keď máš doma len výčitky a nič viac. Skús sa popraviť, vo svojich prehreškoch. Nie je hrdinstvo sa urážať. A ver že nebudeš väčším chlapom, keď znova prídeš domov pod obraz boží, práve naopak.Ak človek vie napraviť svoje chybičky, až v tedy sa pochlapí.Nikdy o sex ne prosíkaj! Chlap neprosí , a tobôž nie o sex, iba ak by to partnerku a teba vzrušovalo. Správny a silný chlap, len prejde na lepšiu cestu a nekomentuje to. Neboj nič, žena si toho všimne. Buď len milý a veselý, chlap by nemal dať najavo svoju slabosť.

Tretia vec, ktorá u žien a priznám že aj mne sa otváral krivák v kapse. Bola tá, že na začiatku, ódy a balady na radosť z mojich očí. A na koniec prešiel okolo keď som varila a chytil ma len za prsia a zadok, ako keby som bola kus mäsa a nič viac!!! ” Kto z vás už doma počul túto výčitku??? Chlapci ja napríklad som už dnes iná, a platená od toho aby ma muž, teda návšteva obťažovala pri tom ako chystám kafe. No priznám mam to rada ak už chlapa poznám ( stáloš) ako my profíčky vravíme. No vo vzťahu je treba lásky a dievčatám pokojne stačí pár slov. “Láska moja, zjedol by som ťa!” Áno môže byť hneď argument. ” A je je zasa budeš niečo chcieť!” Ale ved láska medzi dvoma je už o tom, ako sa pekne doťahovať jeden na druhého. Ak ale použiješ pár nežných v slovíčok, tak už tvoja potvorka doma nemôže povedať že nie si romantik. :-)

Žena puritánka: Mnoho žien ešte v dnešnej dobe myslí ako pred sto rokmi.Dokonca som niekde na internete našla, príručku z tridsiatich rokov minulého storočia, z názvom ” Jak odmítati muže .” Iba že , je omyl že orálny a análny sex vymyslela naša generácia. Toto sú sexuálne hrátky staré už stáročia. Práve že až naša doba skultúrnila, sexuálne dobrodružstvá perverznejšieho charakteru, na domáce prostredie.Nikde nie je písané že žena je povinná fajkať. Ale dnes sú napríklad orálne hrátky štandard.Na rovinu je iba hlúposťou žien, nevedieť sa postarať o muža.No ženám sa to vysvetľuje ťažko.Jediné riešenie je naučiť ju to pomaly a ako stále opakujem. Nežnosťami, láskaním, hold na ženskej sa musí makať, stále znova a dookola, vyplatí sa.Vzťah je o tom napredovať, aj v sexe. Toto by mali ženy pochopiť, že ako som vedela na začiatku len a čiste podržať. To však neznamená aby som sa v milostných hrátkach neposunula ďalej.

Na nás ženy musíte ako ja vravievam ( fikane). Na každú z nás platí iné, na jednu vášeň, na druhú nežnosti.Lichôtky, hlavne v posteli, krásne klamstvá,ako sme krásne, dokonca aj keď to nie je pravda.Žena to potrebuje , presne tak ako ty počuť, že si skvelý a tvoja pýcha je ta naj. na svete. Ak žena chce sex len po tme hanbí sa za svoje telo. Takže treba jej ho nadmieru chváliť a aj behom dňa, nie len keď chceš sexík. Ak žena nechce viac ako dve polohy, daj ju na stojáka, pri linke či na stole. Namieta , jazyk do pusy bozkávať ,a ak sa ti podarí vypustiť slovo tak povedz”milujem ťa”. Netreba ženu znásilňovať. Ja viem že mnohý z vás majú pred ženou dokonca rešpekt. Poznám to, no všetko na svete sa dá vyjednať, keď sa chce. Treba zistiť čo by vašej polovičke robilo radosť. Byť vnímavý v posteli, mnoho mužov nevie ženu ani vyprstovať a to nekecám. Má rada nehu? Tak všade kde ženu hladíš, tak hlaď tak jemnučko ako motýlik, hlavne na intímnych partiách.Pozeraj jej do očí aj po rokoch sa to hodí aby si jej venoval zamilovaný pohľad. Vnímaj ako vzdychá, ako sa vlní, predstav si že je tvoja láska ako hudobný nástroj a pod tvojimi rukami ožije jej telo. Netreba platiť drahé tantra masáže aby ste zistili že čím jemnejšie a citlivejšie, tým je milovanie krajšie. Chci po partnerke aby aj ona teba hladila.Privri oči a preži to, aby videla čo to s tebou robí. Skutočne nič iné, len láska a cit, dokážu zázraky.Vnímať svojho partnera, je liek aj na predčasnú ejakuláciu, aj na problémy s erekciou, aj na odmietanie žien. Viem že to nie je jednoduché, presvedčiť ženu, že semienko, je fajn aspoň na jazyk. Že by bola bohyňa pre teba ak by si ho rozotrela na prsia. Bohužiaľ chlapci aby sme presvedčili ženy že pofajkať je fajn, to by sme asi museli natočiť , nejaký film, z názvom “50 spôsobov ako byť trendy v posteli.” :-) Jediné čo by mohlo zabrať je, aby si sa rozplýval nad jej rozkošnou pusinkou a neustále jej dokladoval. Že ak by ťa s ňou poláskala, bol by si šťastný. Ak ju na to ukecáš , hneď druhý deň jej splň nejaké malé želanie, či ju poteš tým čo má rada. Samozrejme nepreháňať a nebrať hneď hypotéku. :-)

Mnoho mužov je príliš hrdých na to, aby sa dvorili žene, ktorá už pre nich rodila a denne im varí. A odmietanie či výhovorky svojej drahej polovičky sa im ešte predraží , lebo si povie. “Kašlem na ňu, račej si zaplatím inú.”Aj to je cesta.Aj ked nie tá správna, no ale aspoň my máme kšeft . :-)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Ceny Tantra a Nuru masaži

od: baran

Ned 22. Jan 2017 19:16:23

Default Avatar Trans / Shemale

od: Peto21

Ned 22. Jan 2017 10:37:11

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.