Oznamy administrátorov
#51 od Administrátor
Pia 29. Jún 2012 20:59:52 (195.98.26.***)
V prvom rade vás chcem všetkých za obidvoch adminov privítať na novom diskusnom fóre portálu Amaterky.sk.

Portál aj fórum boli spustené dnes (29.6.2012) a plánujeme ich postupne prispôsobiť vašim potrebám či už ste inzerenti alebo návštevníci. Veríme v zdravú diskusiu a môžem vás ubezpečiť, že sme obidvaja viac než schopní dať vám odpoveď či sa niečo dá urobiť alebo nie. Vaše nápady, pripomienky prosím vkladajte do príslušnej témy na fóre, VŽDY dostanete odpoveď.

Pravidlá prispievania doplníme postupne, viacmenej nie ste ničím obmedzovaní. O čo vás všetkých prosíme je slušne sa správať k ostatným, neosočovať sa navzájom a správať sa tak ako je to u slušných dospelých ľudí zvykom. Pravdaže ak sa niekto nebude vedieť vmestiť do kože alebo poruší pravidlá prispievania môže dostať BAN. Ubezpečujem vás ale že vždy s vysvetlením prečo, nestane sa vám že sa vám len zrazu jedného pekného dňa nebude dať nalogovať.

To isté sa týka vašich príspevkov ... pokiaľ nebudú naozaj vážnym porušením pravidiel nebudú vám znenazdajky miznúť. Čo sa týka umiestňovania odkazov do príspevkov ... pokiaľ vám pomôže vymeniť si skúsenosti s ostatnými o nejakom dievčati ktoré inzeruje inde nemáme s tým problém, priamu reklamu sem však prosím nevkladajte inak si koledujete o BAN, ďakujeme za pochopenie. Bližšie info neskôr v pravidlách prispievania.

Ak si inzerentkou na našom portáli, neváhaj nás kontaktovať kedykoľvek budeš mať s čímkoľvek problém, vždy sa Ti budeme snažiť čo najskôr odpovedať, pomocť, poradiť.


Vopred vám ďakujeme za každý nápad na vylepšenie.

P.S. je môžné že sa takto zo začiatku vyskytnú nejaké tie bugy s fungovaním fóra ... čím skôr nám ich oznámite tým skôr budú odladené, ďakujeme :)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: ibeX

Uto 17. Jan 2017 21:08:33

Default Avatar #6569 - TOP Diana (20), Bratislava - Petržalka

od: Hosť

Uto 17. Jan 2017 20:26:46

Default Avatar #6248 - SEXI LUCIA-) (24 rokov), Trnava

od: forgas

Uto 17. Jan 2017 19:31:22

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.