Obsah fóra » Ostatné témy » Erotické poviedky aneb najlepšie príbehy píše život sám
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Dovolenka
 Poslať Napísal: Štv 09. Aug 2012 8:37:42 
Offline

Registrovaný: Štv 09. Aug 2012 8:34:41
Príspevky: 2
Tak, konečne nastal čas, na ktorý som sa celý rok tešil. Balili sme sa z manželkou na spoločnú dovolenku k moru do Chorvátska. Po ôsmych rokoch manželstva prvý krát sami bez detí, ktoré zobrala svokra. Tešil som sa, ale trocha som mal aj obavy, že to bude tak isto, ako keby sme neboli samy. Vždy som sa snažil prehovoriť manželku, aby aspoň pri mory odhodila zábrany a opaľovala sa bez vrchného dielu, veď nás tam nik nepozná a takých , čo sa tak opaľujú je tam veľa. Ale to bolo vždy rečí okolo toho ako sa to nedá, že sú tam deti a že sa tak necíti dobre, takže tohto pôžitku vystaviť na obdiv moju polovičku iným mužom sa mi dostalo veľmi málo a po dlhom prehováraní. Tajne som dúfal, že toho roku to bude inak.
Keď sme boli zbalený, rozlúčili sme sa a vydali na dlhú cestu do Chorvátska. Cesta ubehla celkom rýchlo a na druhý deň ráno sme sa už ubytovávali vo veľmi peknom hoteli hneď v blízkosti pláže. Po celonočnej jazde som tam hneď po sprche zaspal. Prebral som sa niekedy poobede , poobzeral som sa po izbe a zistil, že som tam sám. Boli zatiahnuté závesy , tak som si nie hneď všimol, že manželka je na balkóne. Išiel som teda za ňou a neveril vlastným očiam. Manželka tam stála úplne nahá a obdivovala morskú pláž na ktorú sme mali nádherný výhľad, veď to bolo len zopár metrov. „Takto si to chcel ?“ opýtala sa, keď ma zbadala. (musím povedať, že to bolo fakt blízko pláže a že zábradlie skoro vôbec nezakrývalo pohľad na ňu) . Áno, a keď budeš takto aj na pláži, tak to bude tá najlepšia dovolenka. Nežne ma pobozkala a už ma aj ťahala na pláž, že musíme skúsiť vodu. Rýchlo som hodil na seba plavky ona si dala tiež len spodný diel , úplne priesvitné tričko a bežali sme ku vode. Tam sme na pláži už mali číslo izby priložené na ležadlách, kde manželka úplne bez ostychu nechala to tričko, ktoré aj tak viac odhaľovalo ako zakrývalo a šup sa šantiť do vody. Ja som bol v siedmom nebi, keď sa tam čľapkala len tak, vôbec sa nehanbila , no proste paráda. Keď sme po chvíľke vyšli a ľahli si na ležadlá, začal som okukávať terén. Všimol som si pár mužov , ktorý nemohli oči odtrhnúť z mojej ženy a čoskoro som pochopil prečo. Na celej pláži síce nebola sama polonahá, ale tie ostatné mali všetky dobre cez päťdesiat a tie čo by stáli za hriech boli zahalené úplne. Takže jediné, čo sa tam dalo obdivovať bola moja manželka a to sa mi páčilo tak veľmi, že som si musel ľahnúť na brucho, aby to nebolo až tak vidno. Postupne sa v našom okolí začali plniť aj ostatné ležadlá a tak sme podľa čísiel izieb vedeli, kto bude pri nás ležať celí týždeň. Ja som okukával ženy, pár odvážnych tam ešte pribudlo, takže sa pohľady chlapov už nemuseli sústrediť len na moju ženu. Vedľa nás sa na ležadlo usadil takí sympatický mulat. Bol sám a podľa pozdravu sme zistili, že je z Čiech.
Keď sme toho už mali na prvý deň dosť, odišli sme na izbu. Už po ceste som dával manželke najavo, čo nás tam čaká. Krásne sme sa pomilovali a išli sme sa pozrieť na balkón. Obaja pravdaže nahý. Tam sme zistili, že fešák mulat je sused nielen na pláži. Manželka ho hneď pozdravila a začala zisťovať že či je sám. Bol som prekvapený jej správaním, veď doteraz sa vždy hanbila a teraz sa tu rozpráva z cudzím mužom úplne nahá. Chvíľu sa už rozprávali, tak som šiel dovnútra. Keď vošla manželka za mnou, mi povedala, že sa jej páči. Už pred tým spomínala že sa jej páčia tmavší muži, ale akosi som na to nemyslel. Fakt sa ti páči ? spýtal som sa. Páči a veľmi. A dala by si sa od neho pretiahnuť ?, na rovinu som sa spýtal. Čisto teoreticky áno, ale veď mám teba, povedala. Tá myšlienka ma tak vzrušila, že sa mi hneď postavil, aj keď sme pred chvíľou súložili. Tak so sprav, vyspi sa s ním, mne to nevadí. To myslíš vážne ? opatrne sa spýtala. Ja že hej a ona vybehla opäť na balkón. Za okamih vošla dnu, dala na seba župan a povedala: „on ráno odchádza, fakt môžem ?“ Po mojom súhlase som ju do rána nevidel, len som počul jej stony z vedľajšej izby. Z malými prestávkami súložili skoro celú noc. Ráno , keď sa vrátila jej žiarili očká šťastím. Takí sex som ešte nezažila, objal som ju a nechal nech sa vyspí. Poobede sa prebrala a povedala, že som jej dovolil niečo, načo do smrti nezabudne. Stále pri tom opakovala ako ma ľúbi a že sa mi krásne odvďačí. To bol náš prvý deň pri mori, a ďalších šesť som bol veľmi spokojný. Na pláž už nenosila ani nohavičky, opaľovala aj kúpala sa už len nahá. Ja som bol šťastný, súložili sme vždy, keď som mal chuť a ako som mal chuť.
Odvtedy už ubehlo pár rokov a ja mám doma najlepšiu manželku na svete. A dovolenkujeme už len naostro, aj keď sú tam deti.
A na ten sex z mulatom spomíname dodnes. Ja som ju nikdy nedokázal tak dlho milovať ako on, no raz sa mi to určite podarí.


Hore 
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
 
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Obsah fóra » Ostatné témy » Erotické poviedky aneb najlepšie príbehy píše život sám


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

 
 

 
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.
phpBB SEO