Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#433 od hexagramus
Štv 10. Júl 2014 14:01:34
Natália bola priemernou strekarol smutnadoškoláčkou a vedela, že známkami sa nedostane ďalej, ako po maturitný ročník. Po skončení strednej školy sa pokúsila pracovať, avšak nezamestnanosť na Slovenku, ktorá je tak vysoká, prinútila ju byť nezamestnanou a ostať doma. Nezamestnaná sa dlho potulovala mestom ako neznaboh a častokrát neúspešné dni ukončovala poriadnou „rozbíjačkou“, ktorú si nemohla pre financie dovoliť, preto sa pred odchodmi do nočných ulíc mesta nahodila tak, aby si ju každý ihneď všimol a nalepil sa na ňu ako mucha na lepiacu pásku. Keď takto získala chlapa (prípadne ženu), nepriamo ho prinútila za celý alkohol zaplatiť s tým, že ona mu to oplatí nejako ináč.

A tak sa to stalo. Natália sa časom, po strednej čašníckej škole, dlhodobej nezamestnanosti dostala na podobne nepriame vynútenie svojich známych (aké ona využívala dosť často) na súkromnú vysokú školu sociálnych služieb s tým, že keď bude mať papier v ruke o ukončení štúdia na vysokej, skôr sa zamestná.

Náš príbeh sa odohráva v Natáliiných najlepších rokoch, kedy ako štyridsaťročná, zdravá a stále príťažlivá žena stala sa jednou zo zamestnankýň nemenovaného Domu sociálnych služieb, kde sa zamestnala ako opatrovateľka starých ľudí.

Prešiel istý čas, asi pol roka, keď sa dvere do ústavu otvorili a ona, Natália, vtedy zastupujúca kolegyňu na vrátnici zbadala jeho. Jeho – muža, ktorý ju očaril svojimi očami, výškou a širokým hrudným košom. Mohol mať asi aj päťdesiat, hovorili to zaňho šediny nad ušami, ale úsmev a samotná jeho charizma ho robili mladšími. Uvedomenie si, že ona už druha do života má, nechala za dverami. Preniesla sa cez tú myšlienku presne tak rýchlo ako sa dvere zatvárali a presne pred tými dverami myšlienku nechala.

Päťdesiatnik spravil prvé kroky v slim rifliach k vrátnici a ona si medzitým stihla nenápadne rozopnúť na zdravotnom bielom plášti gombíky zahaľujúce výstrih, aby pôsobila príťažlivejšie a jednoduchšie sa s tým mužom mohlo koketovať...


viac na http://hexagramus.amaterky.sk/domov-socialnych-sluzieb/

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.