Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#221 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:19:40
Dnes už klasika v milovaní, ja ho na sebe mám rada iba v súkromí, pretože pri každej polohe to nie je pre mňa košér. Odzadu mi nerobí dobre a na misionára zasa až moc. Ale doporučujem, v análnom otvore sa najbližšie nachádza bod G, prostata ( žľaza). Dá sa tuná lepšie nahmatať. Bod G majú muži aj ženy. Muž prežíva silnejší orgazmus pri masáži prostaty. Základom pri týchto praktikách je hygiena, vyprázdniť sa, prípadne aj klystír. Treba dbať na veľa gélu a veľmi,veľmi mazať. A najmä pomaly postupovať pri prieniku, aby sa svalstvo, ktoré je smerované von a nie dovnútra (čo je rozdiel medzi vagínou a análom ), pomaly prirodzene uvoľnilo. Prostata sa nachádza asi 4 cm hlboko vovnútri. Ak partner leží na chrbte, nahmatáte ju na hornej stene, občas však je až nehmatateľná, u každého je to inak. Ale podstatné je, že približne viete, kde máte prostatu hľadať. Doporučujem rukavice, ale najlepší je kondóm na prste - hygiena musí byť. Jemným masírovaním prstom, alebo pomôckou na masáž prostaty, privediete partnera ku krásnemu vrcholu. POZOR : masáž pre muža nie je nič o homosexualite ! Je to úplne normálne spestrenie sexuálneho života. Začíname hladením tela,stehien, potom jemne dráždime análnu dierku zvonka, keď to partnerovi začne byť príjemné. Ak nie, tak ani nepokračujte. Ak to prináša slasť, pokračujeme pomaly dovnútra, kúsok po kúsku. Až keď je vovnútri celý prst, začneme krúžiť a brnkať. Môžeme honkať partnera alebo fajkať. V prípade,že máte menštruáciu, máte o chlapa luxusne postarané. Muž môže prežiť orgazmus bez výstreku, a potom aj klasický pri fajke alebo honke s výstrekom, takže dva .) Pre ženu je anál veľká slasť, mnoho žien uprednostňuje tento druh styku pred klasickým. Ale musí sa správne začať. S citom tak ako u muža. Nikdy neponáhľať, nikdy nie nasucho a pokiaľ nie je žena rozdivočená, nikdy nie nahrubo . Ak máte pri týchto praktikách nutkanie na veľkú potrebu, je to normálne. Žiadny ostych, môžete to skúsiť druhý krát. Viacmenej je to pre ľudí lákavé, pretože to nie je po stáročia tak používané, ako klasický styk . No nie je to žiadna novinka, praktika je stará ako ľudstvo samo. Pre ženy, ktoré sa boja análneho styku, malá rada : vlastne je to rada viacmenej pre ich partnera. Priveďte ženu do extázy hraním, maznaním a nenápadne sa jej začnite hrajkať prstom pri análnom otvore. Zväčša to žena spozoruje, no rozvášnená má viac guráže.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Tantra masaze

od: Romanko

Pia 09. Okt 2015 16:59:14

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: lolo

Pia 09. Okt 2015 16:54:20

Default Avatar #4694 - Saša, (22 rokov), Bratislava - Ružinov

od: Dr.SsSs

Pia 09. Okt 2015 15:13:33

Default Avatar Tantra masáže Nitra.

od: spelecc

Pia 09. Okt 2015 15:06:07

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 110 užívateľov dňa Sob 16. Feb 2013 10:59:34

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 10 000 návštevníkov denne, ktorí spolu prezrú viac ako 3 000 000 stranok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.