Návrhy na zlepšenie vzhľadu alebo funkčnosti portálu, diskusného fóra a pod.
#766 od ExpertJunior
Ned 08. Mar 2015 23:40:43
Tento príspevok vyjadruje iba môj osobný názor, ktorý mám za potrebu vyjadriť. Na internete som sa preklikal k rôznym portálom, ktoré vám ponúkajú kopec pekných dievčat a nezabudnuteľných zážitkov. Po nekonečnom preklikávaní medzi rôznymi stránkami som zakotvil na tejto, lebo je jednoducho najlepšia a má najpresnejšie informácie. Prinášam vám moje postrehy v nasledujúcich bodoch:

1. Je tu proste všetko čo na iných portáloch nenájdete. Inzeráty sú neustále aktualizované a kontrolované. Podliehajú kontrole a tým pádom sa predchádza podvodníčkam. Konkurenčné stránky v tomto smere zaostávajú. Nachádzajú sa na nich staré inzeráty, ktoré nie sú aktualizované a sú už dávno nedostupné.

2. Amaterky.sk overuje všetky dievčatá fotkou na ktorej dievča napíše názov internetovej stránky Amaterky.sk a tým pádom potvrdí autenticitu zverejnených fotografií. Konkurenčné stánky zverejňujú rôzne neoverené fotografie, ktoré dievča pridá do inzerátu. Veľakrát sa jedná o staré neaktuálne fotky a v mnohých prípadoch aj o falošné fotografie.

3. Profily dievčat sú skutočne najlepšie oproti ostatným stránkam. Dievčatá tu majú overené fotografie a pribúdajú už aj krátke videá. V profile dievčat máte uverejnené krátke info o nej, ceny a hlavne praktiky. Práve praktiky sú plus, lebo pomáhajú sa klientom rýchlo zorientovať. Všetky ostatné konkurenčné stránky vo všetkých týchto smeroch zaostávajú.

4. Jednoznačne najpresnejšia poloha a miesto oproti konkurencií. Iba tu vám sú známe všetky informácie kde sa dievča nachádza a dokonca aj ulica kde ju nájdete. Čudoval som sa na iných stránkach, že tam boli inzeráty iba z Bratislavy. Nechápal som, že prečo chlapi z iných miest nemajú chuť na sex? Nerozumel som, že niekde na východe alebo strede Slovenska si dievčatá nechcú zarobiť? Tu na Amaterky.sk nájdete ponuky naozaj zo všetkých krajov Slovenska. Pravé v tom je Amaterky.sk proste top!

5. Skvelý dizajn, krásne overené fotky, ľahká orientácia na stránke, jednoduché vyhľadávanie, široká ponuka z každého kúta Slovenska. To všetko vám neponúka žiadna iná stránka ako Amaterky.sk, ktorá sa neustále rozrastá a zlepšuje. Dôkazom je aj toto skvelé fórum, ktoré nenájdeme nikde inde ale iba na Amaterky.sk!

ĎAKUJEM Amaterky.sk! Pomáhate mi rozumne investovať moje peniaze. VĎAKA VÁM som vždy našiel čo som hľadal a zatiaľ som stále bol spokojný s výsledkom.

EJ
#768 od Admin
Pon 09. Mar 2015 14:19:19
EJ ďakujeme za postreh a recenziu

nie je to vždy jednoduché a občas si dievčatá pohneváme hlavne keď im neschválime nejaké fotografie, ktoré im nepatria. Čo vieme preveriť to preverujeme ale z poza počítača máme obmedzené možnosti, o skúsenosti a pravdivosti údajov, ktoré dievčatá uvádzajú v inzerátoch sa už musíte podeliť medzi sebou..

Zaujíma nás váš názor, ak vám napadá niečo čo vám chýba v ponukách dievčat a pomohlo by vám pri výbere toho správneho dievčaťa treba nám napísať či už sem na fórum alebo na admin@amaterky.sk

Ďakujeme
#773 od Administrátor
Uto 10. Mar 2015 23:15:49
Zdar ExpertJunior,

keby som nevedel lepšie, povedal by som po prečítaní, že ťa máme na výplatnej listine :D
Vďaka že si si našiel čas a poslal svoje skúsenosti a postrehy a vďaka za pochvalu. Ako píše kolega, je super pokiaľ si medzi sebou ste ochotní odovzdať skúsenosti. Ono asi väčšinou platí že človek sa unúva niečo napísať iba keď sa chce posťažovať - česť výnimkám! 8-)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Ceny Tantra a Nuru masaži

od: hosť

Pon 23. Jan 2017 18:18:07

Default Avatar Trans / Shemale

od: visitor12

Pon 23. Jan 2017 17:22:43

Default Avatar thajske masaze happy end

od: kkk

Pon 23. Jan 2017 16:53:33

Default Avatar Trenčiansky kraj skúsenosti

od: mark01

Pon 23. Jan 2017 16:45:43

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.