Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#1158 od mro
Pon 27. Apr 2015 3:43:50
Tento príbeh hovorí o tom, že v každom povolaní existuje určité riziko pracovného úrazu. Ani to najstaršie nie je výnimkou. Zároveň sa dozvieme, ako sa človek dobrý, čestný a spravodlivý môže dostať na blacklist.

Určite každý normálny chlap (asi aj žena) pozná ten pocit, keď je tak nadržaný, že doobeda v robote nemyslí na nič iné len na sex. Stalo sa to aj mne jedného pekného jarného dňa. Neostávalo iné, len vydržať do obedňajšej pauzy a hneď vyraziť smer najbližší erotický privát. Mal som šťastie. Privítala mi Gabika. Rozhodne to nebola štandardná privátová amaterka, ale zjav mimoriadnych kvalít. Perfektne vytvarované rifle, kvalitne naplnená blúzka, havranie vlasy a oči, pri ktorých pohľade si každý muž uvedomí, že má nejaký penis medzi nohami. Navyše úsmev a príjemná komunikácia. Bolo rozhodnuté. Toto šteniatko si kupujem ako hračičku na nasledujúcich 30 minút. Mám zásadu platiť len za milion percentnú qualitu a to je rozhodne splnené.

Nasleduje klasický proces – hnedá bankovka, uterák, kúpelňa a už sa ocitám s Gabikou v jednej miestnosti za zavretými dverami. Nešpekulujem, ale ľahám si rovno na postel a nahá Gabika si kľakne ku mne. Nechám sa elektrizovať jej prstami, ktoré prechádzajú po rôznych miestach môjho tela. Občas natiahnem ruku, aby som ohmatal jej božský prsník alebo rozkrok. Keď konečne uchopí môj penis začína ísť do tuhého. Moje dotyky sú čoraz agresívnejšie. Náruživo mačkám prsníky, už nestačí ohmatať len vonkajšie rodidlá, ale prsty túžia vniknúť do hĺbky jej tela. Trochu s obavami, že ma zastaví, ale nie. Prsty sú už v jej najtajnejšom otvore. Nadvihnem hlavu aby som ústami dosiahol jej prsník, Gabika to okamžite pochopí a prsník vystaví, aby som sa mohol prisať. Zároveň neustále drží môj penis. Dokonalý pôžitok.

Bolestivo napnutý penis robí zo mňa divé zviera. Už neviem vydržať, musím si dať natiahnuť gumičku a požiadam ju ľahnúť na chrbát a dobre roztiahnuť nohy. Pri pohľade na jej otvorené lono sa nesmelo spýtam, či ju môžem vylízať. Súhlasí, a tak sa vrhám ústami na jej rozkrok. Ale len na chvíľku, lebo už veľmi potrebujem do nej narvať svoj penis. Pri pohľade naň nesmelo poprosí, aby som bol mierny. Samozrejme moja, to chce každá, ale za chvíľku pochopíš, čo je pre teba dobré. A už si užívam prvé vniknutia. Snažím sa byť mierny, samozrejme. Prisajem sa jej na ústa a pomaličky si vychutnávam, ako sa mi postupne otvára. Ale penis ma núti pichať čoraz tvrdšie, hlbšie a rýchlejšie, nemôžem sa tomu ubrániť.

Dostanem chuť vytočiť jej nohy dohora, aby som sa do nej dostal naplno. Moc sa jej to nepáči, zachytím jej bolestivú grimasu a snahu ma kontrolovať rukou. OK moja skúsime to inak. Ramenami jej oblapím stehná tak, že dlane dám pod zadok a nadvihnem dolnú časť tela. Takým bicepsovým zdvihom si ju narážam na seba. Fantastický pôžitok. Už len ten pohľad, keď jej božské telo lieta ako handra, stál za to. V tvári som vyčítal zvláštnu zmes pôžitku a bolesti. Nemohla, alebo sa nechcela brániť. Dlho som to nevydržal samozrejme. Zadychčaný ju zhodím na postel a pichám ďalej, snažiac sa predýchať. Viem, že predchádzajúce sekundy bol absolútny vrchol, už sa nemám kam posunúť. Opriem sa o ruky a vychutnávam posledné pohľady na ňu, posledný bozk a s revom aktivujem svoj výstrekový systém. Bezvládne sa odvalím na bok a prosím o minutku na vydýchanie.

Gabika ostáva ležať pri mne a zdá sa úplne v pohode. Dáme krátky rozhovor, prezradí dokonca mesto odkiaľ pochádza. Len keď sa chce postaviť na nohy, je tam akýsi problémik. Ale neprikladám tomu význam, veď také mladé šteniatko musí vydržať jednu poriadnu nakladačku. Ani nedám sprchu, hriech zmývať jej DNA. Len sa zbalím a odchádzam. Vo dverách ju zbadám ako sedí nejaká zlomená so svojou kolegyňkou. Pozdravím a poďakujem. Až keď som vonku, rozhodnem sa jej ešte zavolať, či je OK. Zdvihne jej kolegyňa, či šéfka a strašne ma ***** čo som to porobil. A klikne ma na blacklist. Takáto nádherná polhodinka sa už nikdy nemôže zopakovať.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Ceny Tantra a Nuru masaži

od: baran

Ned 22. Jan 2017 19:16:23

Default Avatar Trans / Shemale

od: Peto21

Ned 22. Jan 2017 10:37:11

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.