Môj recept na lásku? Keď muži dajú ženám viac z romantických filmov a ženy mužom viac z porna, všetko ostatné v živote bude hračka!

Moderátor: SEXTRENERKA

#219 od SEXTRENERKA
Pia 01. Feb 2013 0:17:17 (195.98.26.***)
Pri týchto témach budete mať pocit, že sa opakujem v názoroch. Ale myslím,že je to potrebné. Pretože, ako som už povedala, svet sexu – milovania je síce rozmanitý, ale je to stále iba o ľuďoch. A my ľudia predsa nie sme až takí rozdielni.

Pre muža:
V prvom rade: ak si nesmelý, zmeň to. Chlap si musí veriť. Ale nepreháňať, všetko s mierou, ešte aj dnes si ženy potrpia na pevné slovo muža, to je základ aj pre vzťah, aj pre milovanie .
Buď zdvorilý, vnímavý, a najmä načúvaj žene. Trilkovanie si nechaj do postele. Prehnané trilkovanie ženy odrádza,vtedy majú pocit, že si iba sukničkár. Tak jej daj viac zo seba, nech nezabudne. My ženy krásne slová potrebujeme, no v pravú chvíľu a na pravom mieste. Je viacero spôsobov, ako sa pomilovať, ak s vami lomcuje vášeň. Býva to rýchle, potom nie je čas na zdvorilosť a vášne treba . Ale ak sa nežne a krehko spoznávate, je umením urobiť to tak, aby žena bola nedočkavejšia ako muž. Ako na to?? Hladkáš ju pomaly a keď už si tam, kam máš namierené, zasa jemne a akože nesmelo cúvni. Pritom zasa naopak pritisni viac ústa na jej pery. Rozumieme si ??
Čas je tvoj priateľ iba v milovaní. Celé tajomstvo je v partnerke, ako reaguje. Ten naj -zážitok pre ženu je, ak muž vníma každý kúsok jej tela . Pozeraj jej do očí ,aj keď ťa viac zaujímajú jej prsia. Potom, keď sa k nim dostaneš, odmena bude dvojnásobne sladká.
Bod G - to je otázka " Byť či nebyť ?" Všade píšu bla bla bla... samozrejme, že je. Skeniho žľaza,popisovaná v článku (SQUIRTING ), je malý zázrak, ale... Iba iskra oheň zapáli. To znamená, že vnímať ženu,to je ako keby si študoval návod na použitie. Napríklad, ku mne keď muž pristúpi od chrbta a začne ma bozkávať na šiju, som schopná aj zamdlieť od rozkoše. A verte, aj keby som bola nahnevaná, tak ma to prejde. No podstatné je lízanie a prstovanie, tam muži najčastejšie robia chybu.

PRSTOVANIE:
Netreba od začiatku hýbať prstami, ako keby si chcel prešiť rifle. Láskaj ju pomaly a pokojne. Až keď žena graduje, a to ti určite neunikne,vtedy pridáš plyn . Zároveň si šetríš ruku,lebo niektoré ženy majú rady dlhé hranie . A ver,že ak zmeníš tempo a dáš najavo, že už nevládzeš, žena je na začiatku. Aj keď odďaľovaný orgazmus môže byť väčší .

LÍZANIE:
Vytrvaj , načúvaj a vnímaj, ako zaberá na tvoje láskanie. Mnoho mužov nevydrží, a keď žena už takmer vyvrcholí, tak vojde do nej. Nezabudnite, že po orgazme sa vagína stiahne, a to je potom "hukot ". Doprajte jej viac orgazmov, nie iba jeden . Inými slovami povedané: ak začneš hrať, tak dohraj . A chváľ mušličku, zaslúži si to . Mnoho žien sa sťažuje, že muži sú ako králiky. Pomalé ťahy predĺžia rozkoš aj tebe, aj jej . Ale podotýkam, všetko podľa chuti partnera .

SÚLOŽ:
Pri milovaní vnímaj ženu ako vzdychá,keď sa občas rozdivočíš a prudko narážaš . Zbadáš na tvári ženy taký nepríjemný úškrn. Áno, bolí to. Zmeň polohu a poľav v nárazoch.Aj keď, ja viem, že je to pre teba krásne. Ale ak je muž bezcitný, tak žena je nútená predstierať,aby mala od teba pokoj.
Veľmi častým problémom je,že sa žena urazí,akýže si necitlivý. A ty sa zase urazíš, že partnerka iba predstiera, a potom je po zábave.
Ber sám seba pri partnerke tak, ako keby si sa chcel predviesť pre novou. Stačí táto myšlienka a uvidíš, aké to urobí divy. A poriadne ju ostriekaj ! Keby protestovala, tak jednoducho to zdôvodníš:
" Musel som si ťa označkovať, si predsa moja! " A potom poriadnu pusu, nech je ticho .:O)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar Zrelšie ženy

od: MarcoPolo

Pon 16. Jan 2017 15:50:29

Default Avatar ZVOLEN skúsenosti

od: dr.hazard

Pon 16. Jan 2017 14:07:22

Default Avatar #2864 Zuzka (45) - Bratislava Trnavka

od: Herlly

Pon 16. Jan 2017 13:20:10

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.