Podeľte sa s nami so svojimi zážitkami z oblasti sexuálneho života, vzrušujúcimi príbehmi :twisted:
#512 od kanda11
Uto 07. Okt 2014 9:28:01
Chcem Vám porozprávať ako sa zo mňa stal možno kanda. Sme manželia už dvanásť rokov, asi každý pozná stereotyp. Náš sex je už len klasika v posteli a to len raz za týždeň.
Moja manželka je trošku baculka, malé prsia a veľký zadok. Nerada sa ukazuje a je hanblivá.
O sexe s iným nechce ani počuť, aj som jej to navrhoval.
Až jedného dna sme išli na chatu tri manželské páry, boli to kolegyne manželky. Dni ubiehali stereotypne, nič zvláštne sa nedialo. Posledný deň pršalo tak sme museli byt vo vnútri . Hrali sme karty a popíjali alkohol. Niekto navrhol, hrajme o niečo, kto prehrá dostane úlohu.
Začali sme hrať a ja som prehral, nebudem popisovať mená. Mal som dať pusu manželkinej kolegyne, tak som dal. Hráme ďalej a prehrala ďalšia, úlohu som dával ja a mňa hneď napadlo daj si dolu tričko. Všetci na mňa pozreli, ale ona dala bez problémov, mala cca trojky, peknú bielu podprsenku. Samozrejme sa v hre pokračovalo až sme boli všetci nahý, tak vymýšľali čo ďalej. Tak sme dávali úlohy pobozkaj ho tam, akože ho fajčíš, cmúľaj bradavku a tak. Prehral kamarát po mne a ja som mu dal úlohu že akože šukaj moju manželku od zadu. Hneď mu stál ako sviečka, moja manželka sa nastavila a on začal akože ju *****, vtom moja manželka vypleštila oči. Vnikol do nej a pokračoval ďalej, manželka držala, pozerala na mňa ako reagujem. Mňa to vzrušovalo, ale nedal som nič na sebe poznať, len som ticho pozeral. Netrvalo to dlho, max minútu a začal striekať do mojej manželky. Našťastie berie antikoncepciu. Bez slova sme sa zobrali do svojich izieb. Manželka ležala chrbtom a nechcela o tom hovoriť. Potichu som si vyhonil a zaspal. Na druhý deň akoby nič, sme sa pobalili odišli domov. Doma na som navrhoval manželke také niečo zopakovať a dnes máme už skoro rok stáleho priateľa.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Posledné príspevky

Default Avatar KOŠICE skúsenosti

od: Hosť

Sob 21. Jan 2017 20:07:04

Default Avatar Skúsenosti s inzerujucimi na Pokec-i....

od: Gino

Sob 21. Jan 2017 17:08:54

Default Avatar Trans / Shemale

od: Idontexist

Sob 21. Jan 2017 14:26:06

Default Avatar Zrelšie ženy

od: Marek78

Sob 21. Jan 2017 10:17:59

Twitter

Kto je on-line

Nikto nie je prítomný :: žiadny registrovaný užívateľ, 0 skrytých a 0 hostí (založené na aktivite užívateľov za posledných 5 minút)
Naraz bolo prítomných najviac 129 užívateľov dňa Str 25. Nov 2015 19:26:54

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

O nás

AMATERKY.sk je najnavštevovanejšia stránka s erotickou inzerciou na Slovensku. Návštevnosť dosahuje viac ako 19 000 návštevníkov denne, ktorí spolu mesačne prezrú viac ako 6 000 000 stránok.

Okrem tohoto diskusného fóra Vám všetkým prinášame obrovský archív PORNO videii ZADARMO ako aj blog o SEX-e a o všetkom čo s ním súvisí.